Grizliai vs Advokatų kontora „Konsus“ (74:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 1357

Spalio 29-ą dieną, Šv. Pranciškaus mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė šeimininkai „Grizliai“ ir svečiai Advokatų kontora „Konsus“. Nuo pat pirmųjų rungtynių sekundžių labai atkaliai vykusias rungtynes minimaliu skirtumu laimėjo Advokatų kontora „Konsus“.

Pirmo kėlinuko pradžia prasidėjo aikštelės šeimininkų keturiais taškais be atsako, tačiau Advokatų kontora „Konsus“ į tai atsakė laimėdama atkarpą 2:10 ir išsiverždama į priekį 6:10. Antroje pirmojo kėlinuko pusėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau priekyje visąlaik buvo svečiai, laimėdami ketvirtį 20:23.

Antrasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų netiksliais metimais ir tik sužaidus 2 minutes, ledus pralaužė „Grizlių“ komandos žaidėjas M.Valaitis, sumažindamas priešininkų persvarą iki minimumo. Visgi, Advokatų kontora „Konsus“ neleido antrajame kėlinuke išsiveržti į priekį „Grizliams“ ir tik dėka puikios kėlinuko pabaigos ir laimėtos atkarpos 7:0 aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą 39:39.

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė taškas į tašką, į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau taiklūs Advokatų kontoros „Konsus“ komandos baudų metimai neleido šeimininkams laimėti ketvirčio. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 58:60.

Ketvirtajame kėlinuke komandos kilo į lemiamą kovą. Po taiklaus M. Sadausko tolimo šūvio svečiai atitrūko 69:74, tačiau taiklūs visi penki „Grizlių“ komandos žaidėjo D. Valatkevičiaus baudų metimai leido aikštelės šeimininkams išlyginti rezultatą 74:74. Likus 8 sekundėms, kamuolys priklausė Advokatų kontorai „Konsus“, tačiau „Grizliai“ dar neturėjo surinkę 4 komandinių pražangų. Tačiau šeimininkai nusprendė nestabdyti priešininkų baudomis, leido išmesti kamuolį P. Mickūnui, tačiau šis tikslo nepasiekė. Kamuolį atsikovojo jo komandos draugas L.Jasevičius, išprovokavo priešininkus prasižengti ir įmetė vieną baudos metimą, išvesdamas savo komandą į priekį 1 tašku. Paskutinei atakai „Grizliai“ dar turėjo kelias sekundes, tačiau M. Valaičio mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė. „Grizliai“ pralaimėjo 74:75.

Ko pritrūko iki pergalės? – po rungtynių buvo paklaustas „Grizlių“ komandos treneris A.Butkus: „paskutinio taiklaus metimo. Šiaip iš esmės truputį gynyba nuvylė visų varžybų metu. Taip pat pasijungė naujų žmonių, kai ko nebuvo, susižaidimo trūko, šiaip iš esmės blogai apsigynėme, bendrai paėmus. Pabaigoje truputį netechniškai sužaidėme, nesubaudavome, tas lėmė pralaimėjimą“.

Tuo tarpu nugalėtojų Advokatų kontoros „Konsus“ komandos treneris A.Šiaulys sakė „pasisekė, nei gynyboje, nei puolime šiandien nesužaidėme, tiesiog pasisekė“.

Grizliai: Martynas Valaitis – 23 tšk. (13 atk. kam., 10 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 13 tšk., Audrius Butkus – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 27 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Sadauskas – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Gediminas Kemzūra – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)