Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs SK „Neveronys“ (68:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą.

2016 balandžio 02 d., Šeštadienis, 00:20 val., peržiūros: 1695

Balandžio 1 dieną, C lygos, „ALT reklama“ didžiosios taurės pirmenybėse, Birštono gimnazijoje susitiko vietos Birštono SC „Olimpas“ ir SK „Neveronys“. Šiame susitikime, taip pat kaip ir pirmajame, pergale džiaugėsi SK „Neveronys“ komanda. 79:68 (15:25 23:15 27:12 14:16)

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo 9:10 SK „Neveronys“ komandos naudai. Iki ketvirčio galo likus mažiau nei 3 minutėm, šeimininkai, vedami Artiomas Marchockis dviejų tritaškių iš eilės ir keturių Tadas Miliūnas taškų, be varžovų atsako, užbaigė kėlinį turėdami 10 taškų pranašumą. 25:15

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo Ugnius Drulia tritaškiu ir iš paskos sekusiais trim Vytautas Žvirblis tritaškiais, po kurių SK „Neveronys“ pasivijo ir aplenkė šeimininkus 27:25. Per likusį laiką nei viena nei kita komanda nesusikrovė didesnio pranašumo ir pirmąją rungtynių dalį užbaigė rezultatu 40:38 Birštono SC „Olimpas“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos, pailsėję SK „Neveronys“ krepšininkai, pradėjo trečiąjį ketvirtį atkarpa 12:0 (50:40) ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai nesugebėjo priartėti ir po 30 minučių priekyje svečiai 65:52.

Per paskutinį kėlinį Birštono SC „Olimpas“ krepšininkams nepavyko pasivyti varžovų ir po 40 žaidimo minučių, švieslentėje degė rezultatas 79:68 reiškiantis SK „Neveronys“ komandos patekimą į pusfinalį.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Miliūnas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Čepulionis – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Vytautas Žvirblis – 21 tšk., Evaldas Jurgaitis – 20 tšk. (17 atk. kam., 10 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Ugnius Drulia – 10 tšk.

Po rungtynių SK „Neveronys“ komandos atstovas Justinas Virbickas kalbėjo: Pergalę lėmė tiesiog geresnis žaidimas. Stengėmės žaisti komandiškai, daugiau judėti puolime, mesti „trajakus“, aišku gerai, kad juos įmetame ir laimėjom.

SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 21:43 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)