Artstone vs Hidraulinės sistemos (85:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ užtikrinta pergale žengė į pusfinalį

2020 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1173

Pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Artstone“ bei svečių „Hidraulinės sistemos”. Svečiai tik pirmojo ketvirčio metu sugebėjo palaikyti varžovų užmestą tempą, o vėliau šeimininkai tiesiog pabėgo į priekį ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana aukštu tempu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Mažu žingsneliu priekyje buvo „Hidraulinės sistemos“, kurios buvo priekyje tol, kol nepasipylė klaidos. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:20. Antrojo ketvirčio pradžioje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o ypatingai svečiams. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų. Per likusį kėlinio laiką „Artstone“ nepaleido pranašumo iš savo rankų, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:35.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Artstone“, kurie pasinaudojo varžovų klaidomis ir netrukus skaičiavo jau solidų dviženklį pranašumą. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Hidraulinės sistemos“ ir toliau duso varžovų gynyboje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:45. Lemiamo ketvirčio metu svečių ekipai nepavyko rimčiau priartėti prie savo varžovų ir mesti jiems iššūkio. Šeimininkai gana sėkmingai pabaigė rungtynes ir iškovojo kelialapį į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 85:68.

Albertas Karpavičius ("Artstone"):
"Planas minimum įvykdytas. Labai smagu, sveikinu visą komandą. Labai džiaugiuosi, kad sugrįžo I.Krukonis pagaliau. Kažkiek neramina klaidų skaičius, bet visa tai iš didelės energijos ir noro. Klaidų taisyti laiko neturim, tad bandysime nukreipti tą energiją teigiama linkme".

Mindaugas Samuolis

„Artstone“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Artstone“ puolimo volas pervažiavo Elektrėnų ekipą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 14:01 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Elektrėnų (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:12 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Artstone“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Alaina“ ekipa (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)