ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs REMZA & IRMCO (55:42)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Dėl muštynių nutrauktose rungtynėse pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai

2012 gegužės 04 d., Penktadienis, 01:17 val., peržiūros: 4268

Antradienį (05.01) Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Remza&Irmco“ (svečiai). Tai buvo pirmoji šių komandų akistata, kuri iki galo ir nebuvo sužaista dėl trečiajame kėlinyje kilusių muštynių. Po šio incidento rungtynės buvo nutrauktos, valdyba priėmė sprendimą užskaityti pergalę tuo metu pirmavusiems šeimininkų komandos krepšininkams. Rungtynių rezultatas – 55:42 (14:16, 19:15, 22:11).

Pirmą kėlinį keturiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkai. Tačiau neilgai trukus svečiai atsakė tuo pačiu, o po dar keturių iš eilės M. Šumlinsko taškų ir įgijo pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, bet pranašumą pavyko išsaugoti svečiams. Rezultatas po kėlinio – 14:16.

Antrajame kėlinuke komandos vėl žaidė apylygiai, tačiau šiame kėlinuke jau pradėjo virti aistros ant svečių komandos atsarginių žaidėjų suoliuko. Po M. Šumlinsko ir A. Giedraičio taškų svečiai buvo įgiję 6 taškų pranašumą, tačiau tada keturi taškus iš eilės pelnė G.Bačiulis ir sumažino skirtumą. Kėlinio pabaigoje minimalų pranašumą dar turėjo svečiai, bet G.Bačiulis pataikė tritaškį, o K.Rainys pridėjo dvitaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Baigiantis kėlinukui svečiai pelnė dar du taškus ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 33:31.

Trečias kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 7:0, o po kelių nesėkmingų atakų G. Bačiulio tritaškis padidino skirtumą iki 11 taškų. Po dar dviejų G. Bačiulio ir V. Vaitkevičiaus taškų skirtumas buvo ir 13 taškų, tačiau M.Šumlinskas dvitaškiu metimu skirtumą sumažino. Likus žaisti apie 4 minutes K.Rainys išprovokavo varžovų pražangą ir stojo mesti dviejų baudų metimų. Su šia pražangą nesutiko svečių komandos žaidėjai ir treneris, kurie pradėjo reikšti savo emocijas ir nesiruošė nustoti. Už tai teisėjai skyrė techninę pražangą svečių treneriui. Šeimininkai stojo prie baudų metimų linijos, o paskui dar ir turėjo kamuolį savo rankose, deja jį prarado. Greitame puolime K.Rainys sustabdė svečių komandos žaidėją, už tai jis buvo nubaustas nesportine pražanga, tačiau svečių komandai to pasirodė maža ir jie išbėgo aiškintis santykius kumščiais. Po šio incidento rungtynės buvo nutrauktos ir viskas palikta lygos valdybos sprendimui. Rezultatas po ketvirčio – 55:42.

Šiandien (05.03) paaiškėjo, kad pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai, taigi serijoje jie išsiveržė į preikį.

Šeimininkus į pergalę vedė Gitanas Bačiulis 23 tšk., Kristupas Rainys 18 tšk., Vilius Vaitkevičius 8 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė Marius Šumlinskas 13 tšk., Arūnas Giedraitis 11 tšk., Tadas Dudzevičius 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 25)

Anonimas2012 gegužės 06 d., 13:29 val.

Fotke :D

Anonimas2012 gegužės 05 d., 12:25 val.

Taigi tarpusavy susimuse Kęstutis Boza ir Vilius Radzevičius!!!  Komandos bande juos skirt, Rokai uzstojo viena o Remza kita, todel kilo masines mustynes! Teko sustabdyt graju nes kraujai pasipyle! Pergale  atidave Rokams, juk Rokuose lygos teisejas zaidzia. Sprendimas 100% teisingas !

lyncaz2012 gegužės 04 d., 22:26 val.

ė, o tai man dabar pasidarė įdomu, kaip ir kada viskas baigėsi???

BC "Rykliai" po atkaklios kovos privertė kapituliuoti BC "Rokų Keramiką & Kroviniupervezimas.lt" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)BC Sporto Fėja po atkaklios kovos privertė pasiduoti Rokų Keramika ir Krovinių pervežimas.lt (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:15 val.)Tik po atkaklios kovos "Ragai" įveikė "Rokų kerarmikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipą (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:42 val.)Antroje rungtynių pusėje "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" tritaškių lietus pražudė "Rezmos & Irmco" ekipą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)