LIETUVOS DUJOS vs MINORDIJA (85:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 10 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Lietuvos Dujos" žengia į kitą etapą

2012 balandžio 10 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 2449

Antradienį (04.10), Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos Dujos“ (šeimininkai) ir „Minordija “ (svečiai). Atkakliose rungtynėse šeimininkai savo pranašumą įrodė tik ketvirtajame kėlinuke, o iki tol vyko kova taškas į tašką. Tai buvo jau antrosios šių komandų tarpusavio rungtynės, abiejuose pergales šventė „Lietuvos Dujos“, tai reiškia, kad „Minordija“ šį sezoną jau baigia. Rungtynių rezultatas – 85:70 (23:19, 22:30, 18:11, 22:10).

Pirmą ketvirtį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas P. Minajeva, tačiau J.Snudaitis iš karto atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Po G. Pečiulionio ir P. Minajevo tritaškių šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą. Tačiau tada svečiai surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo J.Snudaitis ir R.Steponkevičius. Bet šeimininkai nenuleido rankų ir patys atsakė tokiu pat spurtu bei vėl susigražino 6 taškų pranašumą. Kėlinį šiek tiek sėkmingiau užbaigė svečiai ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Rezultatas po kėlinio – 23:19.

Antrą kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Kėlinio pradžią jie laimėjo 15:8 ir padidino savo persvarą iki 10 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo pirmo kėlinio pabaigoje nuo suolo pakilęs M.Maumevičius, šio spurto metu pelnęs 8 taškus. Tačiau tada svečiai atsakė 9 taškais be atsako ir sumažino skirtumą iki minimumo, o po taiklaus šeimininkų žaidėjo M. Mačiulaičio dvitaškio, svečiai atsakė dar viena gera atkarpa. Jie pelnė 7 taškus iš eilės ir įgijo 4 taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio gero svečių komandos žaidimo prisidėjo M.Beinorius pelnęs 6 taškus ir T.Žirgulis pridėjęs 4 taškus. Šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė J.Snudaitis ir vėl sugražino 4 taškų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 45:49.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai iš karo spurtavo 9:2 ir susigražino persvara sau. O dar po kelių minučių pelnė 7 taškus be atsako ir padidino savo persvarą iki 8 taškų. Daugiausiai prie šios geros šeimininkų atkarpos prisidėjo V.Vaikšnis pelnęs 8 taškus. Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą svečiai pelnė 7 taškus ir sumažino skirtumą iki minimumo. Bet M. Maumevičiaus dvitaškis suteikė 3 taškų pranašumą šeimininkams prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po ketvirčio – 63:60.

Lemiamo kėlinio metu svečiai atrodė išsisėmę, jiems nekrito metimai, o tuo tarpu šeimininkai taškus rinko nesunkai ir kėliniu įpusėjus sugebėjo įgyti 11 taškų pranašumą. O po dar 9 taškų be atsako skirtumas pasiekė ir 18 taškų. Kėliniui baigiantis svečiai sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau tai jiems sėkmės neatnešė ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 85:70.

Po rungtynių „Lietuvos Dujos“ komandos treneris, Virginijus Mažonas sakė: "Aišku šiandien ir tikėjomės sunkesnių rungtynių. Taip ir įvyko, mes tik pabaigoje sugebėjome įgyti tą persvarą. Pradžioje sunkiai sekėsi, nes jų noras buvo daug didesnis ir kol turėjo jėgų kovėmės lygiai“.

„Minordija“ komandos atstovas sakė: „Šiandien norėjom sužaisti geriau negu praeitas rungtynes, kur stipriai pralošėm. Pavyko mobilizuoti komandą lemiamam šturmui. Ir iš tikrųjų pirmus du kėlinius sužaidėm labai gerai, trečiam neblogai, o ketvirtam paleidom. Pritrūko laimės ir sveikatos. Aišku pralošėm stipresniam varžovui. Aš galvoju, kad žaidimas su labai stipria komanda mums duos dividendų ateities kovose. Linkiu jiems sėkmės. Sezonas buvo tikrai neblogas, dalyvavom pirmą kartą ir nepasisekė, kad susitikom su „ Lietuvos Dujom“ “.

Šeimininkus į pergalę vedė Vytautas Vaikšnis 20 tšk., Martynas Maumevičius 14 tšk., Rokas Marcinkevičius 14 tšk., Giedrius Pečiulionis 13 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė Mikas Beinorius 20 tšk., Tadas Žirgulis 15 tšk. (9 rez. perdavimai), Jonas Snudaitis 14 tšk.

Po sunkios kovos "Minordija" žengia į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:06 val.)"Lietuvos dujos" lengvai įveikė "Celsį" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Lietuvos dujos" ketvirtfinalį pradėjo užtikrinta pegale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:32 val.)"Lietuvos Dujos" sutriuškino "Kauno Energiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:35 val.)"Lietuvos Dujos" įveikė „Argensta & AKS“ (2012 sausio 10 d., antradienis, 21:33 val.)"Lietuvos Dujos" - stipriausia "Įmonių" lygos komanda (2012 gegužės 08 d., antradienis, 01:37 val.)II-ąjį turą "Lietuvos dujos" pradėjo nelengva pergale (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Lietuvos Dujos" daugiau nei pusšimčiu taškų nušlavė "Argensta & AKS" (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 21:08 val.)