BALTIC TRANSLINE vs ŠERNAI (65:74)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Šernai" toliau skina pergales

2012 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 21:05 val., peržiūros: 3253

Sekmadienį, lapkričio 25 dieną, Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių dvikova , kuriose susitiko „Baltic transline“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau po pirmo kėlinio nežymų pranašumą įgijo „Baltic transline“ ekipa. Antram kėliniui prasidėjus „Šernai“ spurtavo ir įgijo lyderio vaidmenį . Šeimininkai dar bandė prisivyti varžovus, bet „Šernai“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 65:74.

Rungtynėms prasidėjus kova vyko apyligė ir sužaidus apie 7 minutes “Šernai” įgijo trijų taškų pranašumą ( 12:15), tačiau „Baltic transline“ ekipa sugebėjo spurtuoti 7:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas bei įgijo 4 taškų pranašumą, o dar po keletos atakų ir iki 6 taškų. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 25:19.

Antram kėlinukui prasidėjus K.Tvarkūno pelnyti devyni taškai iš eilės leido „Šernams“ persverti rezultatą į savas rankas ( 27:32). Šeimininkams vis pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau toliau sunkiai sekėsi stabdyti „Šernų“ lyderį ir besibaigiant kėlinukui svečiai turėjo trijų taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 37:40.

Po ilgosios pertraukos “Baltic transline” sugebėjo išlyginti rezultatą ( 42:42), tačiau „Šernų“ ekipa suaktyvino ir pagreitino savo puolimą ir laimėjo atkarpą 9:0 ,o dar po keletos minučių ir 7:0 , kur „Šernams“ leido įgyti dviženklį pranašumą ( 46:59). Per likusias dvi minutes šeimininakams pavyko apmažinti skirtumą tik dviems taškais. Rezultatas – 48:59.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus šeimininkai sumažino skirtumą iki 8 taškų, bet svečiai apsigynė keletą greitų atakų ir atstatė dviženklį pranašumą ( 55:65). Likus žaisti pusė kėlinuko „Baltic transline“ nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau „Šernų“ treneris išleido į aikštelę pagrindinius žaidėjus, kurie paskutinėmis minutėmis sudėliojo visus taškus ir šventė „Šernai“ pergalę rezultatu – 65:74.

Po laimėtų rungtynių „Šernų“ ekipos treneris, A.Lapinskas, kalbėjo:“ Šiandien gerai kovemės. Varžovai labai stirpūs pasirodė. Žinojau, kad jie stiprūs, bet šiandien pasirodė dar stipresni ir tikrai gražiai zaidė. Geriau atrodėme gynyboje ir puolime. Manau, einame su „Šernais“ į priekį visai neblogai.“

Po pralaimėtų rungtynių „Baltic transline“ komandos žaidžiantysis treneris, T.Klimavičius, teigė:“ Vėl pralaimėjome. Stiprūs varžovai buvo ir dešimto numerio nepadengėme ir viskas. Nesitikėjome iš jo to , maudės visus. Nors ir svorio daug turi, bet visus išmaudė. Reikėjo tik jį uždengti. Galima laimėti prieš tokius tikrai.“

„Baltic trasline“: T.Viršilas ( 26 tšk., 5 išpr.praž.), A.Keršis ( 22tšk.), T.Klimavičius ( 4 tšk.)

„Šernai“: K.Tvarkūnas ( 39 tšk., 5 išpr.praž.), J.Snudaitis ( 17 tšk.), S.Staniulis ( 8 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

zalias_kraujas2012 lapkričio 26 d., 11:21 val.

25-cio turguje obuolius pardavinejo

Anonimas2012 lapkričio 26 d., 11:04 val.

Is kur ta monstra Tvarkuna sernai iskniso? :)

"Šernai" pasiekė pergalę prieš "Vėją" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Šernai" be didesnio vargo įveikė "Compensa" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų armiją" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "Kauno Rami" komandą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:10 val.)"Šernai" neturėjo didesnių problemų "C" lygos starte (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:05 val.)''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje Akademijos pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)Aštunfinalio trileris baigėsi "Šernų" pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:38 val.)"Baltic transline" pergalingai pradėjo šių metų sezoną. (2012 spalio 21 d., sekmadienis, 22:49 val.)