Chemcentras vs Baubilas (67:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1152

Vasario 23-ąją dieną, pirmadienį, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių I pogrupio susitikimas tarp formalių aikštės šeimininkų „Chemcentro“ krepšininkų ir „Baubilo“ komandos.

Rungtynių starte „Chemcentras“ tolimu metimu atsakė į varžovų dvitaškį ir įsiveržė į priekį (3:2), tačiau netrukus priešingoj barikadų pusėje įsismagino R.Kabašinskas, kuris įsūdė tris tolimas bombas paeiliui ir padėjo savo komanda įgyti 8 taškų pranašumą (3:11). J.Eitmanavičiaus taiklūs metimai sumažino „Chemcentro“ deficitą iki 5 taškų (8:13), bet tuomet į priekį vėl šovė „Baubilas“ ir po J.Kalnučio tritaškio, skirtumas tapo dviženklis (8:19). Kėlinio tiesiojoje ekipos vienodu tempu rinkosi taškus ir toks scenarijus leido „Baubilui“ išsaugoti dviženklę persvarą iki kėlinio pabaigos.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis porą kartų iš toli driokstelėjo R.Misevičius, o po J.Jurkaus dvitaškio „Baubilui“ beliko 7 taškai (23:30). Buksuojantys svečiai kurį laiką nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir tuo netruko pasinaudoti T.Jonkaus kariauna. Dar 5 taškai be atsako padėjo „Chemcentrui“ priartėti iki 2 taškų (28:30), o paskutinius pirmosios susitikimo pusės akordu tapo R.Misevičiaus dvitaškis su pražanga, kuris padėjo „Chemcentrui“ pjauti atsilikimą iki minimumo. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 31:32.

Po didžiosios pertraukos „Baubilas“ įjungė aukštesnę pavarą puolime ir gerokai lenkė priešininkus rezultatyviomis atakomis. Pirmąją kėlinio atkarpą svečiai laimėjo rezultatu 5:15 ir dar neįpusėjus ketvirčiui nutolo 11 taškų skirtumu (36:47). Tiesa antroje kėlinio pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir iniciatyvą perėmė „Chemcentras“. J.Eitmanavičiaus bei R.Misevičiaus taiklių tritaškių dėka aikštelės šeimininkai sušvelnino nuostolius iki 5 taškų ir lemiamas ketvirtis žadėjo intrigą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 49:54.

Jau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Baubilas“ surinko 7 taškus be atsako ir pateikė paraišką pergalei (49:61). Pora „Chemcentro“ tolimų šūvių padarė skirtumą vienženkliu (55:63), tačiau „Baubilas“ į tai atsakė taip pat dviem tritaškiais, o po M.Čipo dvitaškio ekipas skyrė jau 16 taškų (55:71). Dvikovos tiesiojoje „Chemcentras“ dar suspėjo apkarpyti deficitą, tačiau vistiek turėjo pripažinti „Baubilo“ pranašumą rezultatu 67:80,

Rytis Musteikis („Baubilas“):

“Na turbūt toks banguotas žaidimas mums įprastas ir parankus. Mes įsiveržiam į priekį, paskui leidžia pasivyti, vėl įsiveržiam, vėl leidžiam pasivyti. Taip ir žaidžiam. Jeigu rimtai, tai paprasčiausiai nesusikaupėm. Pasidarėm persvarą, bet atsipalaidavom, viską išbarstėm ir vėl reikėjo stengtis iš naujo. Gerai, kad dažniausiai viskas pavyksta. Ne visada, bet dažniausiai. Šiaip ir varžovai gerai kovėsi.“

Tomas Jonkus („Chemcentras“):

Negalima sakyti, kad rungtynės Jums buvo tragiškos. Buvo ir gerų epizodų, tačiau iš esmės neapsigynėt. Kodėl?

„Pirmiausiai trūko šiek tiek žmonių ir tik šešiese žaidėm visas rungtynes. Na ir varžovai viskas gerai pataikė tritaškius. Daug kas priklausė ir nuo jų. Pradžioje matėsi, jog varžovai buvo atsipalaidavę ir vos nepaleido rungtynių. Paskui jie dar kartą nutolo, bet ir mes dar jėgų turėjom daugiau, o pabaigoje rungtynių visiškai jų pritrūko. Puolimas buvo gražus, bet paprasčiausiai pritrūkom žmonių ir jėgų iki kitokio rezultato. Bandysim išsigydyt traumas ir dar pakovosim dėl trečios vietos pogrupyje. Liko ne daug rungtynių, tai reikia pasistengti.“

„Baubilo“ komandoje pirmaisiais smuikais griežė J.Kalnutis (23 tšk., 12 atk. k.), E.Jašinskas (11 tšk., 14 atk. k.), M.Čipas (11 tšk., 8 atk. k., 7 rez. p.), R.Kabašinskas (11 tšk.), D.Kvitka (11 tšk.) ir R.Švagždys (6 tšk., 9 rez. p.).

„Chemcentro“ gretose išsiskyrė R.Misevičius (35 tšk., 5 rez. p., 5 per. k., 8 išpr. pr., 34 naud. b.), J.Eitmanavičius (19 tšk.), S.Kepežinskas (7 tšk.), J.Jurkus (4 tšk.) ir R.Štreimikis (2 tšk., 7 atk. k.).

„Baubilas“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pasiekė dvyliktąją pergalę ir išlieka su keturiais pralaimėjimais (12-4). „Chemcentrui“ tai buvo septintoji nesėkmė ir jis tebeturi aštuonis laimėjimus (8-7).

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)Po ilgosios pertraukos pasirodęs P.Grėbliūnas padėjo įveikti „Chemcentrą“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Chemcentras“ iškovojo sunkią pergalę (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:24 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)