Ryterna Group vs Žaliai-Balti (65:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 1006

Balandžio 16 dieną, 17:40 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Žaliai-Balti“ (svečiai). Komandos jau nuo pirmųjų minučių žaidė labai atkakliai, nors rezultatyvumas ir nebuvo didelis, bet krepšininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir intriga išsilaikė iki pat ketvirtojo kėlinuko. Tačiau tuomet prabilo šeimininkų komandos lyderis E.Straigis, po kurio puikaus pasirodymo „Ryterna Group“ pasiekė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:52.

Rungtynių pradžioje komandos labai sunkiai įsibėgėjo, žaidėjai rungtyniavo nerezultatyviai, o pats žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik komandoms apšilus ir apsipratus aikštelėje prasidėjo jau rezultatyvesnis, greitesnis, bet vis dar labai atkaklus žaidimas. Abi komandos nevengė kiečiau pasistumdyti ir krepšininkai greitai rinkosi pražangas. Vienu metu neblogą atkarpą pavyko sužaisti svečiams, kurie pabėgo 7 taškų skirtumu ir labai suaktyvino savo gynybą. Būtent tai ir leido jiems išlikti priekyje iki pat ilgosios pertraukos, o po dviejų kėlinukų jų pranašumas siekė 4 taškus 27:31.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos atrodė labai susikaupę, žaidėjai apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet į aikštelę vėl sugrįžo kiek chaotiškas žaidimas. Didelių permainų neįvyko dar kurį laiką, bet trečiame kėlinuke apie save priminė „Ryterna Group“ komandos lyderis E.Straigis, kurio pastangų dėka pavyko panaikinti skirtumą ir viskas prasidėjo iš naujo. Tačiau E.Straigis net neketino sustoti ir ketvirtojo kėlinuko metu surengė tikrai įspūdingą indvidualų pasirodymą. Net 11 taškų paeiliui ir iš viso per kėlinį pelnyti 15 taškų leido šeimininkams nutolti, o jų pranašumas paskutinėmis minutėmis siekė 10 taškų ribą. „Žaliai-Balti“ dar pabandė panaudoti pražangų taktiką, bet jau buvo vėlu. „Ryterna Group“ išlaikė pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 65:52.

Ryterna Group: Eduardas Straigis – 32 tšk. (9 išpr. praž.), Mantautas Neverbickas – 13 tšk., Antanas Silvestravičius – 9 tšk. (16 atk. kam.)

Žaliai-Balti: Edgaras Kajalavičius – 14 tšk., Deividas Šikšnys – 14 tšk. (9 išpr. praž.), Justas Draudvila – 9 tšk.

„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)