Kauno Rami vs Sporto manija (66:116)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Sporto manija“ toliau skina pergales

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 1233

Sekmadienio vakarą Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno rami" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Sporto manija" pademonstravo nesustabdomą puolimą bei kietą gynybą ir varžovams neleido nė minutei pagalvoti apie pergalę. "Sporto manija" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 66:116.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 11:12). Vis dėlto, antroje pusėje kėlinuko "Sporto manija" laimėjo atkarpą 16:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 15:26.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau "Kauno rami" nerado priešnuodžio prieš kietą varžovų gynybą, o svečiai su kiekviena minute didino savo pranašumą ( 20:45). Likus žaisti apie tris minutes "Spoto manija" toliau nestabdė savo apsukų ir pranašumą padidino iki 30 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:59.

Po ilgosios pertraukos "Kauno rami" puolimas atsigavo ir sugebėjo apmažinti skirtumą 25 taškų, tačiau "Sporto manija" demonstravo komandinį žaidimą ir prieš ketvirčio pabaigą atstatė savo turėtą pranašumą. Rezultatas - 55:84.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo svečių tritaškių metimų lietumi ir atotrūkis išaugo iki 41 taško ( 57:98). Likus žaisti apie keturias minutes "Sporto manija" toliau spaudė varžovus po visą aikštelę ir demonstravo puikų puolimą. "Sporto manija" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 66:116.

Po laimėtų rungtynių "Sporto manija" ekipos žaidėjas, R.Adžgauskas, kalbėjo:" Žaidėme pagal trenerio sustatytą planą. Atidirbome gynyboje ir iškovojome nelengvą pergalę."

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 19 tšk., Aleksandras Sankauskas – 11 tšk. (16 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Petruškevičius – 10 tšk.

Sporto manija: Mantas Kvedaras – 17 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Justas Pocius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 14 tšk., Rytis Adžgauskas – 12 tšk., Renatas Issak – 12 tšk., Mindaugas Mackevičius – 11 tšk.

„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)