Kauno NTI-PN vs Kauno SRC ‒ 2 (63:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 1381

Vasario 10 dieną, Kauno NTI sporto salėje vyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp vietos „ Kauno NTI-PN“ ir svečių „Kauno SRC-2“. Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai ir po pirmų dešimties minučių tik dviejų taškų persvara pirmavo šeimininkai. Antrasis kėlinukas išliko toks pat lygus, tačiau ir toliau pirmavo „ Kauno NTI-PN“ – 33:32. Trečiame kėlinyje spurtavę šeimininkai buvo susikrovę nemažą persvarą, tačiau iki kėlinuko pabaigos „Kauno SRC-2“ krepšininkai sugebėjo sumažinti ją per pus – 52:57. Paskutinis ketvirtis buvo įtemptas ir nerezultatyvus ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Geriau jas sužaidę „Kauno NTI-PN“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 63:61.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 6:2. Tada svečiams surengus vieną rezultatyvią ataką „Kauno NTI-PN“ krepšininkai spurtavo 8:0 ir susikrovė jau dviženklę persvarą (14:4). Kėlinukui persisvėrus į antrąją pusę, šeimininkai išlaikė savo pranašumą (16:6), tačiau tada „Kauno SRC-2“ komanda pelnė 7 taškus be varžovų atsako ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų (13:16). Iki kėlinuko pabaigos komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po pirmojo ketvirčio 18:16 pirmavo „Kauno NTI-PN“.

Antrojo kėlinuko pradžioje prabudo abiejų komandų snaiperiai ir tiek viena tiek kita komanda smeigė po du taiklius tolimus metimus (21:19). Bėgant kėlinuko laikui šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą savo rankose ir nors svečiai kėlinuko pabaigoje ir pradėjo kvėpuoti šeimininkams į nugaras, tačiau po pirmosios rungtynių pusės „Kauno NTI-PN“ pirmavo minimaliai – 33:32.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai spurtavo 7:0 ir nutolo nuo varžovų (40:32). Tada porą minučių komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išliko toks pat (46:38), tačiau netrukus „Kauno NTI-PN“ krepšininkų turima persvara peržengė dviženklė ribą (50:40). Dėja, šios persvaros išsaugoti šeimininkams nepavyko ir svečiai iki kėlinio galo sumažino savo atsilikimą dvigubai – 52:57.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams spurto 7:0 dėka buvo pavykę išlyginti rezultatą (59:59) ir baiginėjantis kėlinukui rezultatas išliko lygus (61:61). Tada, taiklus A. Atkočaičio dvitaškis metimas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (63:61). Svečiams surengti rezultatyvios atakos nepavyko ir „Kauno NTI-PN“ šventė pergalę rezultatu 63:61.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 29 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 19 tšk., Pijus Imbrasas – 7 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno SRC ‒ 2: Petras Maciulevičius – 21 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Birutis – 20 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Marius Juozapavičius – 10 tšk.

„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:10 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)