Žiežmarių gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (46:101)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 15:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazija“ sutriuškino „Žiežmarių gimnaziją“

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 17:17 val., peržiūros: 877

Ketvirtadienį, balandžio 2 dieną, Žiežmarių gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ taurės 10-12 klasių „Pietryčių“ pogrupio rungtynės, tarp vietos „Žiežmarių gimnazijos“ (1/2) ir svečių Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazijos“ (3/0) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios akivaizdžiai geriau rungtyniavę svečių krepšininkai ilgainiui tik didino savo pranašumo, ko pasekoje rungtynių pabaigoje jie šventė daugiau nei solidžią pergalę rezultatu 46:101 (17:28, 5:26, 12:24, 12:23).

Nors pirmas dvi minutes kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtavę kaišiadoriečiai perėmė iniciatyvą ir vėliau tik didino savo pranašumą. Įpusėjus kėlinukui „Žiežmarių gimnazija“ buvo sumažinusi deficitą iki minimumo, tačiau iškart po to ir vėl sekė svečių ekipos spurtas 0:11, kurio dėka skirtumas tarp komandų gerokai šoktelėjo. Per likusį laiką kaišiadoriečiai išlaikė įgytą persvarą. 17:28.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazizjos“ krepšininkai dar labiau atitolo nuo priešininkų. Kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkai šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau nežymiai. Vis tik, ir toliau pastebimai geriau rungtyniavę svečių krepšinininkai tik tolo nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 32-iejų taškų pranašumą. 22:54.

Po ilgosios pertraukos ir toliau nesulaikomai puolime žaidę svečių ekipos krepšininkai be sustojimo didino atotrūkį, ko pasekoje įpusėjus trečiam kėlinukui jis siekė jau 44-is taškus. Kiek vėliau kelias rezultatyvias atakas surengę aikštės šeimininkai surinko kelis taškus, tačiau tai buvo tik lašas jūroje, nes ir toliau siautėję kaišiadoriečiai po trijų kėlinių pirmavo 44-iais taškais. 34:78.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazija“ ir toliau nesiliovė plėšyti priešininkų gynybos, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki 55-ių taškų. Per likusį laiką šiek tiek daugiau taškų pelnę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau negailestingai puolime žaidę svečiai susigrąžino 55-ių taškų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 46:101.

„Žiežmarių gimnazija“: Modestas Vaiciukevičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Adrijus Subačius – 10 tšk., Julius Šalkauskas – 7 tšk.

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Rokas Tamulevičius – 23 tšk., Povilas Kudžma – 15 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Karolis Kursevičius – 14 tšk., Vilius Bauras – 12 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Adomas Vaicekauskas – 10 tšk.

Kaimynų dvikovoje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija parklupdė Žiežmarių gimnaziją (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 17:13 val.)Po įtemptos kovos Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:03 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija neturėjo vargo rungtynėse prieš Zapyškio pagrindinę mokyklą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)Permainingoje kovoje „Žiežmarių gimnazija“ iškovojo pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 14:55 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:23 val.)