Plastena vs RVG baldai (53:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:46 val., peržiūros: 1108

Pirmadienį įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir svečių teisėmis atvykę „RVG baldai“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „RVG baldai“, kurie greitai susikrovė pranašumą prieš varžovą, tačiau aikštelės šeimininkai sugebėjo susitvarkyti su greitesniais varžovais ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų, Per likusį laiką „RVG baldai“ išsaugojo pranašumą savose rankose ( 12:15). Antrame kėlinyje svečiai surengė spurtą net 16:2, kur leido susikrauti 17 taškų pranašumą ( 14:31). Po minutės pertraukėlės „Plastena“ niekaip nerado priešnuodžio prieš varžovų puolimą ir po dviejų kėlinių komandos skyrė 21 taškas – 21:42.

Po ilgosios pertraukos „Plastena“ parodė gyvybės ženklų tiek puolime, tiek gynyboje, tačiau „RVG baldai“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose ( 36:54). Likus žaisti dvi minutes M.Galiūnas žaidė nesustabdomai ir leido svečiams įgyti 23 taškų atotrūkį ( 38:61). Ketvirtame kėlinyje „RVG baldai“ ekipos pranašumas augo su kiekviena minute. „Plastena“ nesugebėjo pasipriešinti didesnį meistriškumą turinčiai komanda ir „RVG baldai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 53:88.

Po laimėtų rungtynių „RVG baldai“ ekipos žaidėjas , J.Pileckas, kalbėjo:

„Atėję į salę šiek tiek persigandom pamatę aukštesnius ir tvirtesnius varžovus, bet rungtynių eigoje pasirodė, kad varžovai prametė daug metimų iš dėkingų padėčių ir ,tiesiog, meistriškumas jų buvo silpnesnis. Mes ir ne visi susirinkome, žaidėme per daug atsipalaidavę, tad išvadoms dar anksti.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)M. Gailiūnas nukalė „RVG baldams“ pergalę prieš „Ryterną“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)