KAMS vs Kauno tiltai (71:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 18 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale

2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 00:01 val., peržiūros: 1119

Trečiadienį, kovo 18 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos, aštuntfinalio dvikova tarp vietos „KAMS“ ir svečių „Kauno tiltų“. Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie įgavo šiokį tokį atotrūkį, o jį dar minimaliai padidino po dviejų kėlinių. Visgi, trečiajame kėlinyje „KAMS“ atrodė kur kas geriau ir po trijų kėlinukų turėjo minimalų pranašumą. Visą ketvirtąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, o sėkmė rungtynių pabaigoje nusišypsojo šeimininkams, kurie ir iškovojo pergalę.

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo gan permaininga. Tai viena, tai kita komanda įsiverždavo į priekį. Įpusėjus kėliniui, šeimininkai turėjo dviejų taškų atotrūkį, bet tuomet du tritaškius paeiliui pataikė Š.Labenskas, kuris ir iniciavo savo komandos 13:2 spurtą. Po šios sėkmingos atkarpos „Kauno tiltai“ įgavo jau devynių taškų pranašumą, bet „KAMS“ kėlinį užbaigė pataikydami du dvitaškius ir taip sumažindami atsilikimą iki penkių – 20:25. Antrojo ketvirčio pradžia vėl buvo atkakli. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko daugmaž vienodas. Apskritai, šis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, komandoms kur kas geriau sekėsi apsiginti nuo varžovų išpuolių. Visgi, po pirmosios rungtynių pusės, svečiai turėjo šešių taškų pranašumą – 32:38.

Trečiąjį kėlinį „Kauno tiltai“ pradėjo taikliu dvitaškiu, bet tuomet „KAMS“ spurtavo 10:2 ir išlygino rezultatą. Likusią kėlinio dalį „KAMS“ vis bandydavo įsiveržti į priekį, bet svečių taiklūs tritaškiai to padaryti neleido. Tačiau pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir po trijų kėlinukų turėti minimalų pranašumą – 51:50. Lemiamo ketvirčio pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams. Jie netrukus susigrąžino pirmaujančių vaidmenį ir laikydavo maždaug trijų taškų atotrūkį. Vėliau, kėlinuko viduryje įvyko šioks toks lūžis. „KAMS“ ekipos žaidėjas L.Alionis pelnė šešis taškus paeiliui ir leido savo komandai įgauti trijų taškų pranašumą. Šis pranašumas netrukus išaugo ir iki keturių taškų, bet „Kauno tiltai“ išlygino rezultatą ir net turėjo galimybę įsiveržtį į priekį, bet ganėtinai svarbų baudos metimą prametė Š.Labenskas, o kitoje aikštelės pusėje J.Pavlavičius sumetė abu baudos metimus ir leido kiek lengviau atsikvėpti savo komandai. Tačiau tai tęsėsi neilgai, kadangi tas pats J.Pavlavičius, pagrindinis „KAMS“ ekipos ramstis po krepšiu, užsidirbo penktąją asmeninę pražangą. Tuo bandė pasinaudoti „Kauno tiltai“, bet M. Latkausko dvitaškis metimas skriejo pro šalį, o pergalę įtvirtint galėjo L.Alionis, tačiau šis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė dar vieną šansą svečiams. M.Mažeika metė lemiamą tritaškį, tačiau šis skriejo pro šalį, o „KAMS“ aštuntfinalį pradėjo pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 71:68.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 26 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 19 tšk. (6 išpr. praž.)

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Evaldas Jančauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Labenskas – 15 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 10 tšk.

J.Pavlavičius („KAMS“):
„Gal būt šiandien ir nebuvom stipresni už varžovus. Paprasčiausiai buvo lygios komandos ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Tai buvo sėkmė. Tiek varžovai, tiek mes žaidėm gan banguotai, bet paskutinės atkarpos trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose buvo šiek tiek mūsų naudai, nes varžovų dideli žmonės prisirinko pražangų ir, manau, tai buvo mūsų pranašumas.“

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 24 dieną, 21:15 val, Jachtklubo sporto salėje.

„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„Kauno Tiltai“ kiek netikėtai iškovojo lengvą pergalę. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:17 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)