LSK „Technoera“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (85:89)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 20 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę

2015 rugsėjo 20 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 1131

Sekmadienį, rugsėjo 20 dieną, Batėgalos universaliame daugiafunkciniame centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero“ Mažosios taurės rungtynės, tarp vietos LSK „Technoeros“ ir svečių „Advokatų kontoros Konsus“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė šeimininkai, tačiau antrame kėlinuke žymiai aktyvesnį puolimą pademonstravę svečių krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą bei įgyti šešių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos dar labiau puolimą pagerinę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai atitrūko nuo priešininkų įgydami 23-ijų taškų persvarą, tačiau ketvirtame kėlinuke atsigavę šeimininkai dar sugebėjo sugrąžinti į rungtynes intrigą. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose. 85:89 (23:18, 15:26, 23:30, 24:15).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą kiek atitrūkdami atidarė svečiai, aikštės šeimininkai surengė kelis rezultatyvius išpuolius, kurių dėka įgijo trijų taškų pranašumą. Kiek vėliau „Advokatų kontora Konsus“ susigrąžino persvarą į savo rankas, bet savo kozirį – tolimus metimus panaudojusi LSK „Teechnoera“ ir vėl grįžo į pirmaujančios komandos vaidmenį. Vėliau, komandinio žaidimo dėka aikštės šeimininkams pavyko įgyti aštuonių taškų persvarą, tačiau ilgai netrukus svečiai pasivijo varžovus iki dviejų taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje LSK „Technoeros“ snaiperis E. Vaitekauskas smeigė tolimą metimą ir suteikė savo ekipai penkių taškų persvarą. 23:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, tačiau G. Kemzūra, dviem iš eilės sėkmingais reidais inicijavo savo komandos spurtą, kurio dėka „Advokatų kontora Konsus“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau LSK „Technoera“ pelnė penkis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino iniciatyvą. Antroje kėlinuko pusėje iniciatyvos ėmėsi svečių komandos žaidėjai A. Čibiras ir L. Jasevičius, kurių sėkmingo žaidimo dėka „Advokatų kontora Konsus“ atitrūko nuo priešininkų ir po dviejų kėlinukų pirmavo šešiais taškais. 38:44.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos ir toliau žaidė labai panašiai, todėl skirtumas tarp jų pernelyg nepasikeitė. Vis tik, atsibudęs M. Sadauskas pataikė tolimą metimą ir kiek atitolino savo komandą nuo priešininkų, o dar vėliau, po kelių sėkmingų reidų skirtumas tarp komandų nepastebimai išaugo iki 23-ijų taškų. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažinti savo deficitą iki trylikos taškų. 61:74.

Paskutinėje rungtynių dalyje kovingumą pademonstravusi LSK „Technoera“ sugebėjo sugrąžinti intrigą į rungtynes. Nors kėlinuko pradžioje kiek geriau startavo svečiai, vis tik, Ž. Radzevičiaus sėkmingo žaidimo dėka šeimininkai užsivedė ir ėmė naudotis tuo, jog penktą asmeninę pražangą gavęs G. Kemzūra paliko savo ekipą žaisti keturiese. Likus žaisti tris minutes komandas skyrė vos trys taškai, tačiau komandiškai žaidę svečiai ir vėl kiek atitolo. Vis tik, ir vėl tolimų metimų dėka prisiviję varžovus LSK „Technoeros“ krepšininkai nesugebėjo pasinaudoti dar vienu šansu ir turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 85:89.

Po pergalės Justas Kalinauskas kalbėjo: „Dar tik sezono pradžia, nedėjome daug pastangų surenkant komandą šiandien, galų gale vyksta Europos čempionatas, kuriuo visi suinteresuoti ir visą dėmesį sutelkę finalui, todėl taip ir gavosi, jog tik penkiese šiandien susirinkome“.

Kas padėjo pačioje pabaigoje neleisti varžovams persverti rezultato bei išsaugoti pergalę?:

„Greičiausiai, kad patirtis, nes dauguma čia žaidžiančių žaidėjų žaidžia ar žaidė krepšinį, kai kurie ir profesionaliai, todėl pabaigoje rungtyniavo protingai, kas ir padėjo pasiekti pergalę“.

LSK „Technoera“: Tomas Kepežinskas – 17 tšk., Egidijus Vaitekauskas – 16 tšk., Martynas Čekanavičius – 12 tšk., Tomas Totulis – 11 tšk., Žilvinas Radzevičius – 10 tšk.

„Advokatų kontora Konsus“: Lukas Jasevičius – 24 tšk. (21 atk. kam., 7 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 18 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Sadauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gediminas Kemzūra – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Čibiras – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2015 rugsėjo 25 d., 17:04 val.
Neverk. Žiūrėk dar išsiverksi sau techninę kitose varžybose :)
baltas19882015 rugsėjo 23 d., 14:30 val.
Baudu metimai... 27 pries 0 :D
baltas19882015 rugsėjo 23 d., 14:20 val.
As ir taip manau kad taip turetu buti... Bet yra kaip yra :)
Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę (2015 spalio 02 d., penktadienis, 21:58 val.)Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę (2015 spalio 09 d., penktadienis, 21:57 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Ketvirtfinalio trileryje Fortūna šypsojosi „Hidraulinėms Sistemoms“ (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:55 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)