Lituanica vs Sporto manija (67:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“

2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 21:51 val., peržiūros: 1256

Lapkričio 21 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Lituanica" ir svečiai "Sporto manija". Nuo pirmųjų minučių rimtai nusiteikę šeimininkai įsiveržė į priekį rezultatu 7:2, tačiau "Sporto manija" iki kėlinio pabaigos spėjo persverti rezultatą (11:12). Antrajame kėlinyje vėl "Lituanica" sūkurė kelias rezultatyvias atkarpas be atsako ir susikrautą pranašumą išlaikė iki ilgosios pertraukos (32:28) Trečiajame kėlinyje "Sporto manija" dėka keturių taiklių tritaškių įsiveržė ženkliai į priekį (42:50). Ketvirtajame kėlinyje dominavo puolimas, abi komandos bendrai per 10 minučių pelnė 59 taškus, visgi "Sporto manija" iš jų pelnė 34 taip padidindama skirtumą, bei laimėdama rungtynes rezultatu 67:84

Pirmajame kėlinyje dviejų žaidėjų vedini šeimininkai didžiąją dalį ketvirčio pirmavo, tačiau svečiai laimėjo atkarpą 4:10 ir paskutiniu baudos metimu įsiveržė į priekį. Po pirmųjų nerezultatyvių 10 minučių rezultatas buvo 11:12.

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, įpusėjus kėliniui "Lituanica" žaidėjas A.Šimaitis pelnė 6 taškus į kuriuos "Sporto manija" neatsakė niekuo taip užleisdama pirmaujančios komandos pozicijas. Skirtumas jau buvo išaugęs iki 7 taškų, tačiau svečių žaidėjo D.Ritkūno dėka skirtumas sumažėjo iki 3 taškų. Per likūsį laiką skirtumas pakito minimaliai ir į ilgąją pertrauką geresne nuotaika išėjo "Lituanica" žaidėjai. (32:28)

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo įrodinėti kad ne veltui yra šių rungtynių favoritai, nors per kėlinį pataikė tik du dvitaškius metimus jie sugebėjo kėlinį laimėti rezultatu 10:22. Puikų rezultatą įtakojo tai kad "Sporto manija" žaidėjai nepadarė nei vienos klaidos, bei pataikė 4 iš 8 tritaškių. "Lituanica" žaidėjai per antrąją kėlinio dalį arčiausiai taškų buvo tik kai metė baudos metimus, tačiau pataikė tik 1 iš 5 ir paskutines kėlinio minutes pralaimėjo rezultatu 1:9. Po trečiojo kėlinio rezultatu 42:50 pirmavo "Sporto manija".

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo tikrai taškų šou, beveik visos rengtos atakos buvo rezultatyvios, žinoma netrūko ir klaidų. Jau įpusėjus kėliniui skirtumas išaugo iki dviženklio ir intriga dingo. Šiame kėlinyje pergalė kalviu "Sporto manija" ekipoje buvo M.Kvedaras, kuris pelnė 11 taškų. Po dar dviejų tritaškių skirtumas išaugo iki 15 taškų ir abi komandos susitaikė su baigtimi. Galutinis rungtynių rezultatas 67:84.

Statistiniai faktai nulėmę "Sporto manijos" dominavimą antrojoje rungtynių dalyje.

1. Antrojoje dalyje žymiai sumažintas klaidų skaičius. Pirmojoje dalyje padaryta 8 klaidos, antrojoje 4. Priešininkų rezultatas 8:11.

2. Geresnis tritaškių pataikymas. Pirmoje dalyje pataikyti 4 iš 16 metimų, antrojoje dalyje iš 16 pataikyti 7.

3. Ketvirtajame kėlinyje pataikyti 10 dvitaškių iš 14.

"Lituanica" treneris D.Kvitka po rungtynių sakė: Esame tikrai silpnesnė komanda, tačiau rungtynių pradžioje tikrai turėjome motyvacijos ir tikėjome kad galime laimėti prieš favoritus. Po penkių pergalių turime pasitikėjimą savimi, dar trūksta keletos lyderių, tikime kad galime žaisti dar geriau.

Lituanica: Ričardas Grigaliūnas – 12 tšk., Andrius Šimaitis – 12 tšk., Donatas Maciulevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Okulič-Kazarinas – 10 tšk.

Sporto manija: Mantas Kvedaras – 20 tšk., Deividas Rinkūnas – 13 tšk. (10 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 13 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Atletas2014 lapkričio 22 d., 14:14 val.
Lituanicos 10 nr Andrius Okulic-Kazarinas mete tik 2 baudas ir 2 pataike, kdl irasytos 4 mestos baudos? Atkreipkit demesi statistai ir bukit atidesni...
Ryciune2014 lapkričio 22 d., 14:13 val.
Isprotejot!! :D Sunys loja, trakinys vaziuoja :D

Anonimas2014 lapkričio 22 d., 10:29 val.
Tikrai negaila jog važiuoja, bet norėtųsi kad važiuotų pagal nuostatus. Dabar kalbu apie RtuPą. Galvoju niekam neturėtų būti juokinga jog lošia svetima pavarde neregistruotas pleyeris, po pusantros savaitės jis yra užregistruojamas ir tampa kaip ir viskas gerai. Bet iš tiesų nifiga ne gerai. Tokie žaidimėliai meta šešėlį komandai, o kadangi tokių ne viena, tai taip atsiranda pasiūlymai tikrinti abi komandas apsilankant visose varžybose kad būti 100 proc tikriems kad nebuvo jokių pažeidimų padaryta
„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)