BIPA vs MIAMI (57:52)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 17 d., Antradienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Bipa“ įveikė „Miami“ ekipą

2012 balandžio 17 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 3010

Antradienį (04.17), Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės, kuriose susitiko „Bipa“ (šeimininkai) ir „Miami“ (svečiai). Pirmojo kėlinio pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams, o besibaigiant pirmajam ketvirčiui, nors ir pavyko „Bipa“ komandos krepšininkams šiek tiek pagerinti puolimą, tačiau po pirmojo kėinio rezultatas 18:7, priekyje „Miami“ ekipa. Antrajame kėlinyje pagerinę gynybą „Bipa“ ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki vienženklio ir komandos į didžiąją pertrauką rezultatui esant 32:24 „Miami“ komandos naudai. Trečiajame kėlinyje ir toliau galima buvo stebėti kietą ir atkaklią kovą, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatu 44:36 priekyje vis dar „Miami“ ekipa. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po spurto 12:0 pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (48:47). Per likusį laiką „Bipa“ komandos krepšininkai dar šiek tiek padidino pranašumą, o rungtynes laimėjo rezultatu 57:52.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkų komandai, kuri pralaimėjo atkarpą 2:12 ir leido svečiams, „Miami“ krepšininkams, įgyti dviženklę persvarą. Daugiausiai prieš šio spurto prisidėjo „Miami“ komandos žaidėjai Ugnius Drulia ir Rokas Kabašinskas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes, po taiklių dviejų iš eilės Roko Kabašinsko metimų „Miami“ persvara šoktelėjo iki 14 taškų (18:4), nors „Bipa“ komandos žaidėjams ir pavyko taikliu tolimu metimu užbaigti kelinį, po pirmojo ketvirčio priekyje buvo svečiai (18:7).

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Miami“ komandos žaidėjo Vytauto Šoblinsko taškais, kurie leido skirtumą padidinti iki 13 taškų (20:7). Vis dėlto „Bipa“ ekipos žaidėjai nei neketino pasiduoti ir po truputį ėmė tirpdyti svečių komandos pranašumą bei besibaigiant antrajam ketvirčiui skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (24:32), priekyje „Miami“.

Po pertraukos aistros virė tiek vienoje, tiek kitoje aikštelės pusėse, tačiau rezultatyvių atakų netrūko. Įpusėjus trečiajam kėlinukui šeimininkams, „Bipa“ komandos krepšininkams pavyko priartėti iki 5 taškų (34:39), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai, po Domo Paulavičiaus metimo susigrąžino 8 taškų pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį rezultatu 44:36 priekyje „Miami“.

Lemiamas, ketvirtasis kelinys prasidėjo „Bipa“ ekipos spurtu 12:0 ir įpusėjus ketvirčiui jie jau priekyje (50:47). Rungtynių pabaigą kur kas sėkmingiau sužaidė „Bipa“ ekipa, kuri surengusi dar vieną spurtą rungtynių pabaigoje laimėjo jas rezultatu 57:52.

Po laimėtų rungtynių „Bipa“ komandos treneris kalbėjo: „Jei ne mūsų 13-as numeris, mums būtų „šakės“. Šiandien mums krito tritaškiai, suveikė zoninė gynyba ketvirtajame kėlinyje, nors ją bandėmė šiek tiek pirmame, šiek tiek trečiame keliniuose tokiom trumpom atkarpom. Žinoma, chaotiškas žaidimas, chaotiškas teisėjavimas. Nemalonus gavosi mačas, bet smagu, kad laimėjom, nors jie tris kėlinius kontroliavo žaidimą, tačiau mes parodėm charakterį“.

Po pralaimėtų rungtynių „Miami“ komandos treneris kalbėjo: „Pirmoje rungtynių pusėje sekėsi geriau, antroje ne taip gerai, paleidome pergalę, nors labai nesam nusivylę tuo, kad pralaimėjom, vis tiek dar bus atkrintamosios varžybos, o jose viskas ir paaiškės“.

„Bipa“: Raimondas Viskantas (12 tšk., 6 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Laucevičius (12 tšk., 9 išpr. praž.), Ernestas Arbačiauskas (10 tšk., 5 atk. kam.).

„Miami“: Dmitrij Kvitka (16 tšk.), Rokas Kabašinskas (12 tšk.), Gytis Jasenauskas (6 tšk., 5 atk. kam.).

Tik po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė „Bipa“ (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)Tik po atkaklios kovos "Miami" palaužė "Bipos" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)BC "Sporto Fėja" nesunkiai įveikė "Miami" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:50 val.)BC "Studentai" įveikė "MIAMI" ir pasidabino bronzos medaliais (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 21:55 val.)"Miami" nesunkiai įveikė "KJG" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 16:52 val.)"A.Sabonio KC" žengia i "Mažosios" taurės finalą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Bipa" keliauja į ketvirtfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Miami" nepalūžo ir ketvirtame kėlinuke spurtavę išplėšė pergalę (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)"Sporto fėjos" ekipa iškovoja antrąją pergalę pavasario "Sportturas" taurėje (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)