DICE vs KULAUTUVA (61:59)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 26 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą

2013 sausio 26 d., Šeštadienis, 21:57 val., peržiūros: 1462

Šeštadienį, sausio 26 dieną, Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių antro turo rungtynės , kuriose susitiko "Dice" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai). Nuo rungtynių pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau šeimininkai sugebėjo įgyti nežymų pranašumą, kur išlaikė didžiąją dalį rungtynių. Ketvirtam kėlinukyje svečiai pradėjo vytis varžovus ir likus žaisti 40 sekundžių komandos skyrė tik du taškai, bet rungtynių pabaigoje užtikrintai apsigynę ''Dice'' ekipos žaidėjai šventė pergalę rezultatu 61:59

Rungtynėms prasidėjus tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Nė viena ekipa neįgydavo didesnio pranašumo , bet sužaidus 5 minutes ''Kulautuvos'' ekipa spurtavo 5:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (6:12). Verta paminėti , kad ekipos žaidė blankiai ir nerezultatyviai. Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė taikliais baudos metimais ir po pirmojo kėlinuko 7:13 pirmavo ''Kulautuvos'' komanda.

Antram ketvirčiui prasidėjus ekipom sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tik trečiąją minutę A.Cibulskis pelnė pirmuosius kėlinio taškus (9:13). Šeimininkai susikaupę surengė spurtą 6:0 , kuris jiems leido pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržti y priekį (15:13). Įpusėjus ketvirčiui abi ekipos žaidė apylygiai. Kėliniui einant į pabaigą A.Cibulskis pataikė dvitaškį metimą , kuris ''Dice'' ekipai leido įgyti jau 4 taškų pranašumą. Rezultatu 22:18 po pirmųjų dviejų kėlinių jau pirmavo šeimininkai ''Dice'' ekipa.

Po ilgosios pertraukos svečių pranašumas su kiekviena ataka gerėjo, o šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, metimai skriedavo pro šalį. Po taiklių G.Samajausko baudos metimų pranašumas išaugo iki dviženklio pranašumo (24:34), tačiau "Dice" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpa 13:0 ir išlygino rungtynių rezultatą , bet tai ne viskas , sekančią ataką G.Ūkelio taiklus tritaškis metimas išvedė šeimininkus y priekį. Kėlinio gale ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatu 44:41 vis dar pirmavo šeimininkai.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai demonstravo gerą gynybą ir tai jiems leido išlyginti rungtynių rezultatą (44:44). Šeimininkai turėjo galimybę įsiveržti y priekį, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį ir tarp ekipų toliau išliko lygiosios (44:44). Likus žaisti penkias minutes šeimininkai pradėjo sparčiai bėgti į priekį, su kiekviena greita ataka pranašumas didėjo , bet svečiai neketino , taip lengvai pasiduoti ir du A.Latvelio taiklūs tritaškiai metimai sumažino komandos atsilikimą iki 2 taškų. Likus žaisti 40 sekundžių 2 taškais pirmavo šeimininkai. Kėliniui einant į pabaigą ''Kulautuva'' neturėjo kur dėtis ir privalėjo prasižengti prieš varžovus. Prie baudų metimo linijos atsistojąs Giedrius Ūkelis prametė abu baudos metimus ir suteikė šansą svečiams išlyginti arba persverti rungtynių rezultatą , bet paskutinę kėlinio sekundę A.Latvelis nesugebėjo pataikyti tritaškio metimo ir ''Dice'' ekipa šventė sunkią pergalę rezultatu 61:59

Po rungtynių ''Dice'' ekipos žaidėjas Tautvydas Višinskas teigė : ''Prastai sužaidėme rungtynes , bet gerai , kad priešininkai taip pat neįspūdingai pasirodė , taigi šiaip ne taip iškovojom pergalę''.

Po rungtynių ''Kulautuvos'' ekipa atsisakė komentuoti varžybas.

''Dice'' : A.Cibulskis (28 tšk. 9 atk.kam. 8 rez.perd. 4 per.kam. 15 išpr.praž.) , Giedrius Ūkelis (17 tšk. 3/11 tritaškiai.) , Darius Genevičius (7 tšk.)

''Kulautuva'' : A.Latvelis (29 tšk. 7/15 tritaškiai.) , Aivaras Šilenka (9 tšk. 4 per.kam.) , Šarūnas Mačiulis (8 tšk. 10 atk.kam.)

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)''Kulautuva'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)„Kauno NTI-PN“ dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse palaužė „Kulautuvos“ ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 20:55 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)