Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (58:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą.

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1203

Sekmadienį, gruodžio 6 dieną, Jahtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę Baltijos "Mirtini pingvinai" ir svečių teisėmis žaidę "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (6:19). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek atsitiesti, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (21:30). Trečiasis kėlinys vėl nebuvo sėkmingas Baltijos "Mirtini pingvinai" ekipai, kuri leido svečiams po trijų kėlinių pirmauti rezultatu – (40:58). Ketvirtame kėlinyje svečiai kontroliavo rungtynių eigą, šiek tiek leido šeimininkams sumažinti skirtumą, bet pergalės iš savo rankų nepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu – (58:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipos laimėta atkarpa – (2:16), po kurios sužaidus 5 minutes šeimininkai atsiliko 14 taškų persvarą – (2:16). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas sulėtėjo, Baltijos "Mirtini pingvinai" laimėjo mini atkarpą – (4:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (6:19).

Antrasis kėlinys nebuvo panašus į pirmą kėlinį. Komandos ėmė žaisti apylygiai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą dar 1 tašku – (12:24). Per likusį laiką "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipa pralošė dar vieną atkarpą – (9:6) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 9 taškai – (21:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių svečiams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (30:40). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" surengė spurtą – (0:7), po kurio komandas skyrė jau 17 taškų – (30:47). Visgi per likusį laiką šeimininkams nepavyko labiau priartėti prie svečių ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (40:58).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Baltijos "Mirtinų pingvinų" laimėta mini atkarpa – (5:7), po kurios atsilikimas tarp komandų sumažėjo iki 16 taškų – (47:63). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko dar labiau priartėti prie svečių – (54:66). Visgi antroje kėlinio dalyje "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipa neleido daugiau šeimininkams sumažinti skirtumo iki vienženklio ir rungtynės baigėsi svečių pergalę rezultatu – (58:70).

Po laimėtų rungtynių "Resmila & SmeliavimoDarbai.lt" ekipos treneris kalbėjo: "Rungtynių pabaigoje varžovams pavyko geriau pataikyti, mes nepataikėme, padarėme keletą klaidų dėl to varžovai mus beveik ir prisivijo. Prieš kiekvienas varžybas mes labiausiai akcentuojame gynybą, kiekvienas rungtynes mes pradedame nuo geros gynybos, bet nuo tų didelių pastangų vėliau pritrūksta jėgų puolimui. Toks mūsų žaidimas."

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Arūnas Dunauskas – 12 tšk., Saulius Mikalauskas – 11 tšk., Marius Savickas – 10 tšk.

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Tomas Pažereckas – 15 tšk., Artūras Kaminskas – 14 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Kestys82015 gruodžio 06 d., 22:07 val.
Antros rungtynės vėl Aleksandravičiui blogai įrašyta buvo mesta 4/5 1pts  baudos o ne 1/3 1pts PATAISYKIT STATISTIKA . Pirmoje rungtyniu puseje buvo mesta 2/2 baudos, antroje pusej 2/3 kartojant du kartus baudos metima.
„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ trečiajame kėlinyje susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos (2016 vasario 19 d., penktadienis, 01:40 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)