ACME vs Omega (39:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Gynybinio stiliaus rungtynėse "Omega" įveikė "ACME"

2015 kovo 10 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 714

Kovo 10 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Omegą“. „ACME“ buvo iškovoję devynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Omegos“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir šeši pralaimėjimai.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes „ACME“ pirmavo rezultatu 3:0. Pirmus taškus „ACME“ pelnė tik šeštą minutę (5:2). Įpusėjus aštuntai minutei „Omega“ paprašė minutės pertraukėlės (7:4). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (9:4). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių „ACME“ turėjo šešių taškų persvarą (12:6).

Pirmas dvi antro ketvirčio minutes „ACME“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė keturis taškus (16:6). Trečią minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o „Omega“ pamažu rinko taškus. Įpusėjus septintai minutei 10 taškų be atsako buvo pelnę „Omega“, o „ACME“ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (16:16). Per likusį laiką be klaidų gynėsi „ACME“, bet patys sugebėjo pelnyti tik du taškus (18:16).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Omega“. Svečiai laimėjo pirmą trijų su puse minutės atkarpą rezultatu 0:9 (18:25). Po „ACME“ minutės pertraukėlės persvara toliau augo svečių naudai. Įpusėjus aštuntai minutei „ACME“ paprašė dar vienos minutės pertraukėlės (18:32). Po jos dar keturis taškus be atsako pelnė „Omega“ (18:36). Tik devintą minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė „ACME“ (20:36). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (22:38).

Pirmomis ketvirto ketvirčio minutėmis geriau rungtyniavo „ACME“. Šeimininkai laimėjo keturių minučių atkarpą rezultatu 10:1 (32:39). Penktą minutę spurtą pradėjo „Omega“. Svečiai pelnė šešis taškus be atsako (32:45). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (34:47). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (39:49).

“ACME“ pralaimėjo devintą kartą, o „Omega“ iškovojo dvyliktą pergalę.

„Omegos“ treneris Rolandas Urkis: „Pirmus du kėlinius varžovai prieš mus naudojo agresyvų spaudimą, mes gal truputi pasimetėme. To neturėjo būti. Po dviejų kėlinių pasitarėme, pakeitėme gynybos sistemą kuri pasiteisino iki rungtynių pabaigos.“ Paklaustas, ar raktas į pergalę buvo gera gynyba, treneris atsakė: „Kiek žinau iš statistikos, varžovai labai mažai pataikė tritaškių. Varžovai kažkiek taškų surinko tik iš po krepšio. Po trijų kėlinių buvo tik 18:16. Buvo gynybinio pobūdžio rungtynės, reiškia ir mes gerai gynėmės ir jie gerai gynėsi. Antroje rungtynių pusėje mes perlaužėme rungtynių eigą į savo pusę, pakeitėme gynybos sistemą ir mums gal tiesiog pasisekė.“

„ACME“ treneris Jonas Čižauskas: „Pirmoje rungtynių pusėje labai gerai žaidėme. Trečiame kėlinyje tik keturis taškus įmetėme, strigo žaidimas, tai ir nulėmė, kad pralaimėjome rungtynes.“ Paklaustas, ar varžovams gynybinio pobūdžio žaidimas buvo parankus, ar ir „ACME“ stengėsi taip žaisti, treneris atsakė: „Pirma pusė parodė, kad ir mums parankus. Klaidų neįsivaizduoju kiek varžovai padarė, bet rezultatas parodė, kad pirmus du kėlinius mes gynyboje labai gerai atrodėme.“

ACME: Darius Arlauskas – 10 tšk., Paulius Katkevičius – 9 tšk., Audrius Kmita – 6 tšk.

Omega: Donatas Šliogeris – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 7 tšk.

Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)Po pratęsimo laimėjusi „Omega“ keliauja į ketvirtfinalį. (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:03 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 20:17 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)