KA „Snaiperis“ vs Sparta (73:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“

2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 17:10 val., peržiūros: 291

Sekmadienį, gegužės 22 dieną Kauno "Santaros" gimnazijos sporto salėje įvyko. Pavasario lygos E pogrupio varžybos tarp šeimininkų- KA „Snaiperis“ bei svečių- „Sparta“

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 19:19. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 8 metimus iš žaidimo, „Sparta“ atitolo 9 taškų persvara-31:40.

Trečiajame kėlinyje KA „Snaiperis“ pradėjo žaisti užtikrintai. Gerą kovą po krepšiu demonstravę šeimininkai, sužaidė gerą kėlinį bei įsiveržė į priekį- 57:53. Ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau "Sparta" neketino pasiduoti. Taikliai realizavę dvitaškius, svečiai sumažino skirtumą iki 2 taškų, bei turėjo progą išplėsti pratęsimą. Tačiau paskutinis "Sparta" metimas buvo netaiklus. Galutinis rungtynių rezultatas:73:71 (19:19, 12:21, 26:13, 16:18).

13 atk. kam.

Pavasario lygoje: „Rimo & Patikima linija“ įveikė KA „Snaiperis“ (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 16:54 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)„Snaiperiai“ Pavasario „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę įveikę „Nemuną“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“ (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:37 val.)