VAIŠVYDAVA vs PARTIZANAI (85:53)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė m-la, Vaišvydo g. 28, LT-45486, Kaunas

Namuose žaidę "Vaišvydavos" krepšininkai nepaliko vilčių "Partizanams"

2012 sausio 09 d., Pirmadienis, 00:46 val., peržiūros: 1964

Sausio 8 dieną, C lygos Top Sport pirmenybėse susitiko Vaišvadava (šeimininkai) ir Partizanai (svečiai). Po pirmojo lygaus kėlinio antrajame dominuoti pradėję Vaišvydava, vėliau tik tolo ir nepaliko jokių vilčių Partizanams. Galutinis rezultatas 85:53 (21:21, 18:6, 20:9, 26:17).

Rungtynes tritaškiu pradėjo Partizanų ekipos žaidėjas Tomas Kivyta. Į tai dvitaškiu atsakė Audrius Linkus. Toliau kitą poros minučių atkarpą 5 taškus pelnė Vaišvydava, o Partizanams visus šešis surinko Ignas Giedraitis ir rezultatas 7:9. Čia pat dar kelios sėkmingos abiejų komandų atakos ir rezultatas jau lygus 11:11. Toliau dar vienas puikus I.Giedraičio solo pasirodymas ir atkarpą 7:0 laimėję Partizanai įgijo 7 taškų persvarą. Kėlinio pabaigą 10:3 laimėję Vaišvadavos vyrai išlygino rezultatatą 21:21.

Antrąjį kėlinį galingai pradėjo šeimininkai, Jų spurtas 8:5 per pirmasias minutes, neatrodo įspūdingai, tačiau vėliau, jų gynyba tapo nepralaužiama. Per likusias 7 minutes leidę įmesti vos tašką, patys pelnė dešimt ir po dviejų kėlinių jau dvylikos taškų pranašumą turi šeimininkai 39:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu smūgiu Partizanams – atkarpa 10:2 ir skirtumas išaugo iki dvidešimties taškų. Partizanai laimėjo trumpą atkarpą 4:7 ir skirtumas kiek aptirpo, tačiau iki ketvirčio pabaigos šeimininkai dar kartą spurtavo 6:0 ir po trijų kėlinių 59:36, daugiau nei įtikinanti Vaišvydavos persvara.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir jame jau su minimaliai gynybos žaidė abi komandos. Skirtumas ne tik kad nemažejo, bet ir dar paaugo ir sužaidus puse ketvirčio rezultatas jau buvo 76:47. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dar trim taškais padidino šeimininkai ir galutinis rungtynių rezultatas 85:53.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Lengvos varžybos, gal gerai sekėsi, žaidėm savo žaidimą, pavyko gerai užpult ir tiek.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Audrius Linkus (28), Tomas Kmitas (21, 8 per. kam., 26 naud. bal.), Tomas Baumila (11) taškų.

Pralaimėjusių gretose – Ignas Giedraitis (25), Tomas Kivyta (8), Algirdas Migliušas (8) taškai.

"Nanas" nusileido "Vaišvydavos" krepšininkams (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Nebajerį" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Vaišvydavos" ekipa iškovojo eilinę pergalę (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:12 val.)"Vaišvydava" daugiau nei garantuotai laimėjo prieš "Triobet" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Compensa" po pratęsimo turėjo pripažinti "Vaišvydavos" pranašumą (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 20:25 val.)'Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Compensa" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Compensa" paskutiniame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:14 val.)"Nebajeris" nugalėjo "Partizanų" ekipą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 22:26 val.)"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)