KAUNO NTI-PN vs KAUNO KOLEGIJA (77:87)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno "NTI - PN" vos neparklupdė galingosios "Kauno Kolegijos"

2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 21:46 val., peržiūros: 4044

Ketvirtadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse Kauno "NTI – PN" savo aikštėje priėmė "Kauno Kolegiją". Šeimininkai šį sezoną sužaidė jau ne vieną susitikimą, kuris buvo laikomas savotiška sensacija. Vis tik, dar kartą "NTI – PN" parodė, kad jie nepaiso autoritetų ir, kad grėsmingoji "Kauno Kolegija" jiems gali būti lygervertis varžovas. Dar ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis šeimininkai turėjo atrodytų saugų 12-os taškų pranašumą, tačiau jo išlaikyti nesugebėjo. Svečiai ketvirtąjį kėlinį sužaidė daugiau nei įspūdingai ir panaikinę atsilikimą iškovojo pergalę rezultatu (77:87).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie greitai atitrūko (5:0), vėliau (11:4). Vis tik, kėlinukas tapo labai specifinis. Abi komandos šio ketvirčio metu dažniau stoviniavo prie baudų metimo linijos nei rinko taškus iš žaidimo. Rezultatui esant (20:10), "Kauno Kolegija" sugebėjo pelnyti 7-is taškus iš eilės ir sušvelnino savo atsilikimą iki 3-ių taškų (20:17).

Antrasis kėlinukas prasidėjo Kauno "NTI – PN" spurtu 10:3 ir skirtumas tarp komandų vėl tapo dviženklis (30:20). Tačiau svečiai nesutriko ir didelių komandinių pastangų dėka sugebėjo padėtį kiek stabilizuoti bei sumažinti savo atsilikimą iki 4-ių taškų (37:33). Kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigė Martynas Monstvilas (40:33).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai ir vėl pradėjo užtikrintai bei tinkamai nusiteikę, o atkarpa 8:2 leido Kauno "NTI – PN" krepšininkams padidinti pranašumą iki 13-os taškų (48:35). "Kauno Kolegija" ir vėl sugebėjo varžovus pristabdyti ir kurį laiką nežymiai svečiai mažino savo atsilikimą (53:44). Tačiau itin sėkminga atkarpa, kurią šeimininkų gretose iniciavo Paulius Liepinaitis, leido šeimininkams nutolti rekordiniu 14-os taškų skirtumu (61:47). Kėlinį Ignas Grigaravičius užbaigė 5-iais taškais iš eilės (61:52).

Ketvirtojo kėlinio metu Kauno "NTI – PN" sustojo. Nors dar turėję 12-os taškų pranašumą (67:55), šeimininkai išsigando, kad gali laimėti. Tuo pasinaudoję "Kauno Kolegijos" vyrai surengė įspūdingą spurtą 5:24 ir rungtynių svarstyklės pakrypo į svečių pusę (72:79). Nors skirtumas dar kartą buvo sumažėjęs iki 4-ių taškų (75:79), tačiau tai buvo bene viskas, ką Kauno "NTI – PN" nuveikė šiose rungtynėse. Svečiai ne tik išlaikė savo pranašumą, tačiau jį dar padidino iki dviženklio (77:87).

Po rungtynių "Kauno Kolegijos" treneris Kostas Gedminas kalbėjo: "Žaidėme nesunkiai, tiesiog į tokią kamerą nebuvome seniai pakliuvę. Čia buvo kažkoks "balionas" ir tokioje salėje buvome senai nežaidę. Reikėjo laiko kol aklimatizavomės ir supratome jų kalinių triukus. Vėliau susirikiavome viską ir iš -14 padarėme +10. Reikia priprasti prie tokių urvų, bet geriau išvis, kad netektų juose žaisti. Varžovų sėkmingam žaidimui įtakos turėjo tai, kad jie mokėjo žasti šiame urve. Neturėjome šonuose erdvės, nebuvo kaip žaisti. Vėliau pradėjome aklimatizuotis ir galiausiai įėjome į žaidimą. Manau, kad kai jie atvažiuos pas mus viskas bus kitaip. Šioje salėje galima mesti tik iš priekio, o mes tritaškius metame ir iš šono. Apibendrinant – ne tokiose salėse reikia žaisti, tokiose salėse kaliniai gali žaisti tarpusavyje".

Kauno "NTI – PN" ekipos treneris Almantas Atkočaitis po susitikimo sakė: "Manau, kad yra tiesos posakyje, kad patys išsigandome, jog galime laimėti prieš šią komandą. Jau trečios rungtynės iš eilės, kai visiškai nesugebame sužaisti ketvirtojo kėlinio. Kai kurie žaidėjai, praleidus taškus nuleidžia galvas. Gal yra ir mano kaip trenerio klaida, kad žaidėjus keičiau per retai ir nedaviau pagrindiniams žmonėms daugiau poilsio. Sensacingas rezultatas laikėsi iki ketvirtojo kėlinio trečios minutės, vis tik gaila, kad sensacijos iki galo nepateikėme, būtų buvę malonu laimėti prieš pirmąją reitingo komandą. Kitas rungtynes žaisime išvykoje, pirmą kartą sezone. Suprantama, nuostatai yra nuostatai ir nieko nepakeisi. Turėjome pirmas rungtynes žaisti "Kauno Kolegijos" aikštėje, tačiau pavyko susitarti ir žaidėme čia, nes dalis žaidėjų yra nuteistieji. Nesakau, kad išvežti juos už įstaigos ribų yra nepaprastai sudėtinga, tačiau pačios visuomenės nuostata yra, kad nuteistieji turi kalėti, o ne būti laisvėje. Tikiuosi, kad pavyks surinkti visą komandą kitoms rungtynėms, nes kai būna visi žaidėjai tai ir pats žaidimas būna puikus. Matysime kaip viskas klostysis, bet manau bus ne ką prasčiau ir kitose rungtynėse".

Kauno "NTI-PN" gretose išsiskyrė: Paulius Liepinaitis 29 taškai (5 atk. kam, 7 rez. perd, 4 perimti kam), Rokas Imbrasas 18 taškų (7 atk. kam), Eduardas Mačiulis 17 taškų

"Kauno Kolegiją" į pergalę vedė: Ignas Grigaravičius 31 taškas (7 atk. kam, 4 perimti kam), Darius Lugauskas 24 taškai (5 atk. kam), Deividas Stankevičius 12 taškų (8 atk. kam, 8 rez. perd

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Persvara2013 kovo 29 d., 15:29 val.

Kauno kolegijos treneris labai nekorektiškas. Matosi, kad pirma žiūri į asmeninius dalykus, naudą, aplinkybes, o tik pačiam gale eina žaidėjas kaip asmenybė. Siūlyčiau visgi nepamiršti ūkiško muilo prieš tariant tokius žodžius. Esu pasipiktinęs tokiais treneriais...

Anonimas2013 kovo 28 d., 22:55 val.

Kalinių triukai, balionas , urvas... Puiki motyvuoja atsakomosioms varžyboms. :)

sportas2013 kovo 28 d., 22:48 val.

del sales nuomone turet niekas nedraudzia, del kaliniu - irgi, tik nereikia pamirsti, kad jie kazkada i laisve iseis :)

Kauno "NTI - PN" privertė pasiduoti "Neveronis" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo pergalę po sunkios kovos (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Kauno "NTI - PN" nutraukė pralaimėjimų seriją (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo ir "Šernų" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:16 val.)Kauno "NTI-PN" nepasipriešino "Spartai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Sunki rungtynių pradžia nesutrukdė "Kauno Kolegijai" laimėti (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:33 val.)Kauno "NTI-PN" patyrė antrąją nesėkmę iš eilės (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Kauno NTI - PN" sugebėjo peržengti "Darbo" barjerą (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 21:46 val.)