BC „Ambi“ vs BC „Liuksas“ (52:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Aštunfinalio rungtynėse „Liuksas“ įrodė pranašumą prieš „Ambi“

2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 21:36 val., peržiūros: 876

Balandžio 17 dieną VDU sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ 2015 Mažosios rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC „Ambi“ priemė svečius BC „Liuksą“.

Sužaidus pirmas dvi minutes vieno taško persvarą turėjo „Ambi“ (3:2). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Liuksas“ (3:6). Penktą minutę tuo pačiu atsakė „Ambi“, kurie įpusėjus kėliniui buvo priekyje (7:6). Sužaidus aštuonias minutes šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą (12:8). Devintą minutę spurtą pradėjo „Liuksas“, kuris pelnė penkis taškus be atsako (12:13). Sužaidus pirmas 10 minučių vieno taško persvarą turėjo „Ambi“ (17:16).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Liuksas“. Pirmas dvi minutes svečiai gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus be atsako (17:23). Sužaidus tris minutes svečiai buvo priekyje septyniais taškais (19:26), o minutės pertraukėlės paprašė „Ambi“. Po jos tritaškį pataikė šeimininkai (22:26). Po šio metimo „Ambi“ puolimas užstrigo, o „Liuksas“ pelnė šešis taškus be atsako (22:32). Devintą minutę „Liukso“ persvara sumažėjo iki šešių taškų (26:32). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (28:34).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Ambi“ (32:34). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Liuksas“, bet netrukus taikliu metimu atsakė „Ambi“ (34:36). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Liuksas“, kuris pelnė devynis taškus be atsako (34:45). Svečių persvara pamažu augo. Likus minutei iki kėlinio pabaigos „Liukso“ persvara buvo padidėjusi iki 17 taškų (39:56). Per likusį laiką tritaškį pataikė „Ambi“ (42:56)

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (44:58). Ketvirtą minutę „Ambi“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 11 taškų (49:60). Visgi penktą minutę „Ambi“ puolimas visisškai užstrigo, o „Liuksas“ pelnė 13 taškų be atsako (49:73). Tik baigiantis devintai minutei, po ilgos pertraukos, tašką pavyko pelnyti „Ambi“ (50:73). Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (52:75).

Ketvirtfinalyje „Liuksas“ susikaus su „Compensa“. Rungtynės turėtų vykti balandžio 20 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje.

„Ambi“ treneris Vytautas Čypas: „Kažkaip tikėjausi, kad varžovus šiandien įveiksime. „C“ lygos atkrintamosiose buvome susitike su šiais varžovais ir iškritome. Nežinau, manau, kad mes prastai žaidėme, daug tokių metimų neįkrito. Eilinį kartą jiems pasisekė. Tikrai bus revančas, aš jums prižadu.“ Paklaustas, ar agresyvus žaidimas buvo parankesnis varžovams, treneris atsakė: „Pakankamai kietai žaidėme, bet čia nėra ką kaltinti. Tiesiog mums vėl nepavyko, bet mes tikrai nepasiduosime, mes ne iš tų kur pasiduoda.“

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 9 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Grebliauskas – 7 tšk.

BC „Liuksas“: Aivaras Keršys – 21 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Ziutelis – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Kaštalianovas – 9 tšk.

Antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidęs BC „Liuksas“ pranoko „Siesikus“ (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)BC „Liuksas“ nepasinaudojo idealia galimybe išplėšti pergalę ir atidavė kelialapį į pusfinalį „Compensai“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Compensa“ iškovojo nelengvą pergalę prieš BC „Liuksą“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ be komplikacijų susitvarkė su BC „Liuksu“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)