Birštono „Olimpas“ vs BC „Gazuotas pienas“ (77:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą.

2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 19:21 val., peržiūros: 1161

Šeštadienį, spalio 25 dieną, Birštono gimnazijos salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos Birštono "Olimpo" ir "Gazuoto pieno" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį minimaliu skirtumu – (19:18). Antrame kėlinyje Birštono "Olimpas" sužaidė truputį geriau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 6 taškai – (42:36). Trečią kėlinį pavyko vienu tašku laimėti "Gazuoto pieno" ekipai, kuri sumažino skirtumą iki 5 taškų – (62:57). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai pasivijo šeimininkus ir likus žaisti apie 5 sekundes įsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu – (77:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Gazuoto pieno" taikliu metimu, vėliau Birštono "Olimpas" atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir rezultatas sužaidus minutę tapo lygus – (2:2). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkai surengė spurtą (8:2) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 6 taškai – (10:4). Prabėgus dar porai minučių abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Per likusį laiką svečiams pavyko surengti savo spurtą, kuris leido sumažinti skirtumą iki minimumo ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyvia svečių atkarpą (2:5), kuri leido vėl "Gazuoto pieno" ekipai įsiveržti į priekį – (21:24). Vėliau sužaidus porai minučių šeimininkai rezultatą išlygino – (27:27). Kėliniui baiginėjantis Birštono "Olimpo" komandai pavyko perimti iniciatyvą ir po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo rezultatu – (42:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo sausu šeimininkų spurtu (8:0), kuris pirmą kartą rungtynėse leido įsiveržti į priekį dviženkliu taškų skirtumu – (50:36). Vėliau svečiai surengė savo spurtą – (0:12), kuris leido sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (52:50). Birštono "Olimpo" komandai pavyko pataikyti du tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 8 taškų – (58:50). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai – (62:57).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis. Vėliau "Gazuoto pieno" ekipai įpusėjus kėliniui pavyko išlyginti rezultatą – (70:70). Tuo geras svečių žaidimas nesibaigė, "Gazuotas pienas" surengė dar kelias rezultatyvias atakas ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų – (70:76). Netrukus šeimininkai sužaidė puikią atkarpą, kuri leido vėl įsiveržti į priekį minimaliu skirtumu – (77:76). Likus žaisti apie minutę svečių komandos žaidėjas M.Stankevičius įmetė vieną taiklų baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą. Šeimininkai turėjo progą persverti rezultatą, bet jos neišnaudojo, vėliau padarė grubią klaidą, kuri suteikė galimybę "Gazuoto pieno" komandai įsiveržti į priekį. "Gazuoto pieno" komandos lyderis M.Stankevičius pataikė abi baudas ir "nužudė" šeimininkų ekipą. Rungtynės baigėsi rezultatu – (77:79).

Po pralaimėtų rungtynių Birštono "Olimpo" treneris kalbėjo: "Pritrūko jėgų, pritrūko žaidėjų. Nežinau kas čia kaltas ar, kad žaidėjai baudų prisirinko ar, kad teisėjai priekabus buvo. Pritrūko pagrindinių žaidėjų, kurie išsibaudavo."

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Mangirdas Knyšius – 19 tšk., Artiomas Marchockis – 11 tšk., Dovydas Peldžius – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 23 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Maleckas – 14 tšk.

Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti „Gazuoto pieno“ pasipriešinimą. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 11:41 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)