SPORTO MANIJA & EKODORA vs BRESTA (83:72)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Sporto Manija & Ekodora" palaužė "Brestą"

2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 3153

Sekmadienio popietę KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse "Sporto Manija & Ekodora" savo aikštėje priėmė "Bretos" vyrus. Nors susitikimo favoritais buvo laikomi šeimininkai, tačiau svečiai metė pakankamai rimtą iššūkį, o "Sporto Manijos & Ekodoros" pranašumas išryškėjo tik rungtynių pabaigoje. Nors ketvirtame kėlinuke svečiai atsilikinėjo vos dviem taškais (69:67), tačiau negausiai susirinkusi "Brestos" komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti per likusias kėlinio minutes ir pripažino šeimininkų pranašumą rezultatu (83:72).

Susitikimą kiek užtikrinčiau pradėjo "Brestos" krepšininkai, kurie taiklių tolimų Lauryno Andrijausko tritaškių dėka atitolo (3:8). Tačiau "Sporto Manija & Ekodoros" ekipa susitvarkė su startiniu jauduliu ir atsakė atkarpa 5:0 bei išlygino rungtynių rezultatą (8:8). Nerezultatyvų pirmąjį kėlinuką užbaigė Laurynas Andrijauskas ir Mindaugas Jakštas apsikeisdami taikliais dvitaškiais (10:10).

Antrojo kėlinio pradžia tapo Lauryno Andrijausko šou. Žaidėjas iš pirmųjų 12-os komandos taškų pelnė net 9 ir padėjo savo ekipai išlikti pirmaujančiųjų vaidmenyje (18:22). Mindaugas Jakštas sumetė dvi baudas, tačiau tas pats Laurynas Andrijauskas atsakė trejomis ir dar labiau padidino savo pranašumą (20:25). Kęstutis Vaičekauskas pataikė iš toli, tačiau "Bresta" nemažino apsukų ir atsakė penkiais taškais iš eilės (23:30). Dar kurį laiką skirtumas tarp komandų laikėsi tas pats (25:32), (27:34). Kėlinį puikiu pasirodymu užbaigė Artūras Pelšs, kuris pelnė komandos paskutinius penkis taškus ir komandas prieš ilgąją pertrauką skyrė vos du taškai (32:34).

Žaidimas trečiojo kėlinio metu visiškai išslygino. Ekipos rungtyniavo pakiliai ir rezultatyviai. Kuomet Laurynas Kaleda pelnė keturis taškus iš eilės "Bresta" dar pirmavo trimis taškais (48:51). Paulius Gasiūnas surengė puikų pasirodyma ir iniciavo savo komandos spurtą 13:2, o "Sporto Manija & Ekodora" atitolo jau aštuoniais taškais (61:53). Kėliniui baigiantis keturis taškus iš eilės pelnė Vilius Rudelevičius ir skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (61:57).

Nors ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkai ir vėl buvo įgiję aštuonių taškų pranašumą (69:61), bet du taiklūs "Brestos" tritaškiai, kuriuos pataikė Martynas Kudakas ir Laurynas Andrijauskas, sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų (69:67). "Sporto Manija & Ekodora" su Pauliumi Gasiūnu priešakyje pradėjo įrodinėti savo pranašumą prieš varžovus. Šeimininkų spurtas 12:3 padidino atskirtį tarp komandų iki vienuolikos taškų (81:70). Martynas Kudakas dvitaškiu kiek sumažino savo komandos deficitą, bet Audrius Daniulis dviem taikliomis baudomis atstatė šeimininkų turėtą pranašumą bei įtvirtino pergalę (83:72).

Po rungtynių "Brestos" komandos treneris Arnoldas Zigmantavičius kalbėjo: "Šiandien pritrūko keletos aukštaūgių, kurie yra traumuoti. Nebuvo dviejų sunkiųjų kraštų ir centro. Jie jie būtų buvę, manau rungtynės būtų galėjusios būti dar labiau intriguojančios. Vis tik, manau, kad sukovojome pakankamai garbingai. Varžovai manau žaidė kiek atsipalaidavę ir manau, jog galėjo sužaisti dar rimčiau".

"Sporto Manijos & Ekodora" ekipos strategas Modestas Vaškūnas apie susitikimą sakė: "Manau, kad pergalę šiandien lėmė kovingumas. Buvo labai sunku prieš varžovus gintis, nes jie tikrai puikiai pataikė. Vis tik, vėliau gal pasirodė, jog mūsų nervai šaltesni, be to du varžovų žaidėjai turėjo anksčiau laiko baigti rungtynes, dėl susirinktų pražangų. Varžovai tikrai paliko neblogą įspūdį. Aš iš karto galvoju apie mūsų kitą komandą "Sporto Maniją & Vailendą" ir manau, kad bus tikrai sunku žaisti prieš "Brestos" komandą. Negana to, kiek žinau, jie šiame susitikime buvo ne stipriausios sudėties".

"Sporto Maniją & Ekodorą" į pergalę vedė: Paulius Gasiūnas 29 taškai (12 atk. kam, 4 perimti kam), Paulius Parachomikas 14 taškų (15 atk. kam), Kęstutis Vaičekauskas 12 taškų (5 atk. kam)

"Brestos" ekipoje išsiskyrė: Laurynas Andrijauskas 33 taškai (6 atk. kam), Martynas Kudakas 20 taškų (6 atk. kam), Martynas Kaleda 9 taškai (5 atk. kam)

"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Darbą" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Sporto Manija & Ekodora" iškovojo kelialapį į "B" lygos finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)"Sporto manija & Ekodora" lengvai įveikė "Kauno SRC" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Sporto manija & Ekodora" nesunkiai įveikė "ARV auto" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:10 val.)"Sporto Manija & Ekoroda" išgelbėjo ketvirtfinalio seriją (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė "United" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Bresta" įveikė „Sporto Manija & Ekodora“ jų aikštėje (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Sporto manija & Ekodora" gana sunkiai įveikė "Kauno vandenų & Onninen" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 17:37 val.)Pralaimėjimas "Sporto Manija & Ekodora" ekipai šventinės nuotaikos nesugadino (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Forto Amicus & Gamteka" vos neprisižaidė su "Bresta" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:07 val.)