BC „BOOM“ vs R2P Sport & Banga (64:95)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 1129

Balandžio 21-ąją dieną, antradienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko pirmosios „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC „Boom“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „R2P Sport & Bangos“ ekipos.

Pirmosiomis dvikovos minutėmis komandos nenusileido viena kitai, žaidė permainingai ir abi pabuvo priekyje. Pirmieji šiek tiek atsiplėšė „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai, kurie pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko rezultatu 6:11. Visgi netrukus identiška atkarpa atsakė ir BC „Boom“ ir dar neįpusėjus kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai (12:11). Tiesa kėlinio viduryje blykstelėjo P.Danisevičius ir po 7 jo taškų svečiai grąžino persvarą svečiams, o ketvirčio pabaigoje sužiibo A.Giedraičio žvaigždė 6 šio aukštaūgio taškai padėjo „R2P Sport & Bangai“ susikrauti 8 taškų bagažą ir laimėti pirmąsias 10 minučių rezultatu 18:26.

Antrojo kėlinio starte BC „Boom“ gretose pastebimas buvo J.Giriūnas, kuris pelnė pirmuosius 6 savo ekipos taškus. Vis dėlto kiti aikštelės šeimininkų krepšininkai tuo metu tylėjo ir varžovai ne tik neleido priartėti, bet ir toliau tolo. „R2P Sport & Banga“ smeigė kelis tritaškius ir greitai įgijo dviženklę persvarą, o po P.Danisevičiaus bei A.Sakalausko dvitaškių, likus žaisti 2,5 minutės, atstumas tarp komandų šoktelėjo iki 15 taškų (26:41). Prabudę BC „Boom“ krepšininkai pirmosios rungtynių pusės finiše tapo tikslesni, pelnė 7 „sausus“ taškus (5 iš jų M.Sadauskas) ir sumažino atsilikimą iki vienženklio (33:41). Visgi paskutinį žodį antrajame kėlinyje tarė A.Karbauskas, kurio dvitaškis suapvalino skirtumą iki 10 taškų ir leido „R2P Sport & Bangai“ įpusėjus mačui pirmauti rezultatu 33:43.

Po didžiosios pertraukos „R2P Sport & Banga“ demonstravo brandų ir kartais net pavyzdingą žaidimą abejose aikštės pusėse. Trečiajame kėlinyje ėmė jaustis tiek individulaus žaidėjų meistriškumo, tiek komandinės darnos, tiek krepšinio supratimo skirtumas. Žaidimo vadžias tvirtai į savo rankas čiupę svečiai, dominavo aikštėje, 8 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 8:27 ir BC „Boom“ padėtis tapo nepavydėtina (41:70). Tiesa paskutinėms kėlinio minutėmis M.Sadauskas ir M.Pocevičius šiek tiek apkarpė deficitą ir po trijų ketvirčių „R2P Sport & Banga“ tenkinosi 23 taškų persvara – 47:70.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dar 5 taškus pridėjo M.Pocevičius ir intriga suspurdėjo (52:70). Visgi netrukus prabilo ir „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai, kurie atsakė 7 taškais ir susigrąžino sunkiai pasiekiamą 25 taškų pranašumą (52:77). Kurį laiką ekipos panašiu tempu rinkosi taškus ir solidus pranašumas bei tiksintis laikas artino svečius prie pergalės. Antroje kėlinio pusėje „R2P Sport & Banga“ ėmė delioti paskutinius taškus, spurtavo 0:11 ir įgijo 34 taškų persvarą (59:93). A.Žabaliūno taiklūs metimai šiek tiek sumažino BC „Boom“ kartėlį, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai, solidžią pergalę šventė „R2P Sport & Banga“. Galutinis susitikimo rezultatas – 64:95.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė P.Danisevičius (27 tšk., 5 rez. p., 34 naud. b.), A.Giedraitis (21 tšk., 9 atk. k., 6 išpr. pr.), A.Sakalauskas (18 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p.), P.Parachomikas (16 tšk., 10 atk. k.), A.Karbauskas (10 tšk., 7 rez. p.) ir A.Birgelis (3 tšk.).

BC „Boom“ komandoje pasižymėjo D.Plerpa (13 tšk.), M.Sadauskas (12 tšk., 5 rez. p.), A.Žabaliūnas (11 tšk.), M.Pocevičius (9 tšk.), J.Giriūnas (8 tšk., 2 bl.), D.Andrulis (7 tšk.) ir B.Norvilas (4 tšk.).

Antrosios serijos rungtynės vyks balandžio 23-ąją dieną, ketvirtadienį, 21:15 val., VDU sporto centre.

„R2P Sport & Bangos“ snaiperio Arūno Sakalausko bei BC „Boom“ stratego Lauryno Chalytovo mintys po rungtynių video reportaže:

Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)Pirmasis „A“ lygos finalo dalyvis ‒ „R2P Sport & Banga“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 23:34 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)