Sparta vs Darbiečiai (94:100)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Paskutinėmis minutėmis atlaikę varžovų spurtą pergalę šventė „Darbiečiai“

2015 sausio 27 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 659

2015 sausio 27 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko "Sparta" (šeimininkai) "Darbiečiai" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai ir tik kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek nutolo – 22:16. Antrą kėlinį labai galingai sužaidė "Darbiečiai" kurie po dviejų kėlinių turėjo septynių taškų pranašumą – 42:49. Trečias kėlinys klostėsi rezultatyviai ir svečiai per jį dar labiau padidino pranašumą – 63:76. Ketvirtame kėlinyje dominavo "Darbiečiai", tačiau pačioje pabaigoje vos "neprisižaidė", kai šeimininkai sumažino atsilikimą tik iki šešių taškų – 94:100.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tada aštuonis surinko "Sparta" ir jie priekyje – 10:2. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 14:6. Toliau tęsėsi lygus žaidimas ir dar komandoms apsikeitus po šešis taškus rezultatas – 20:12. Iki ketvirčio pabaigos svečiai sumažino atsilikimą dviem taškais – 22:16.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo puikiai ir vedami Luko Šukučio pataikiusio visus tris tritaškius sumažino deficitą iki vieno taško – 28:27. Per kitas dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai ir "Sparta" padidino pranašumą iki trijų – 32:29. Atkarpą 12:3 laimėjo "Darbiečiai" ir išsiveržė į priekį – 35:41. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo dar vienu tašku – 42:49.

Trečias kėlinys vėl kiek geriau prasidėjo svečiams, kurie po dviejų minučių buvo priekyje – 44:56. Po šešis taškus apsikeitė komandos, o tada vieną baudos metimą pataikė Aivaras Kelpšas ir rezultatas – 51:62. Šešis taškus be atsako surinko "Darbiečiai" ir skirumas jau septyniolika taškų – 51:68. Iki ketvirčio pabaigos "Sparta" skirtumą kiek sumažino ir po trijų kėlinių turėjo 13 taškų deficitą – 63:76.

Ketvirtame kėlinyje dominavo svečiai ir neleido šeimininkams pagalvoti apie pergalę, tačiau likus pusantros minutės, svečiai tris kartus iš eilės suklydo išsimesdami kamuolį ir tuo pasinaudojo "Sparta" sumažinusi skirtumą iki šešių taškų, tačiau perlaužti rungtynes savo naudai jau pritrūko laiko – 94:100.

"Sparta": Juozas Kajokas – 27 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 23 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 17 tšk., Antanas Kilas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

"Darbiečiai": Lukas Šukutis – 31 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 26 tšk., Lukas Martinaitis – 16 tšk., Jonas Pacevičius – 11 tšk. (14 atk. kam., 8 rezult. perd.)

„Advokatų Kontora Konsus“ išsprendė negandų iškankintų „Darbiečių“ bylą (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Bystų“ dvikovoje pergalę iškovojo SK „Neveronys“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)Po permainingos kovos ‒ „Kauno technikos kolegijos“ pergalė (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:24 val.)