Kauno švara vs Vieningas Kaunas (71:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą

2015 balandžio 28 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1175

Balandžio 28 dieną, 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno Švara“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Buvo žaidžiamos trečiosios, lemiamos rungtynės dėl patekimo į „Mažosios“ taurės finalą. Nors susitikimo pradžioje puikiai atrodė „Kauno Švara“ ir ilgą laiką išlaikė dviženklį pranašumą savo rankose, tačiau antrojo kėlinuko metu įvyko rungtynių lūžis. Šį ketvirtį „Vieningas Kaunas“ laimėjo net 20 taškų pranašumu, o rungtynių antroje pusėje tiesiog užmėtė varžovus tolimais metimais ir pasiekė įspūdingą pergalę, laimėdami rezultatu 71:94.

Rungtynių starte daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie labai greitai nutolo, o pirmuosius jų dešimt taškų pelnė vienintelis Š.Kryžius, kuris vien pirmojo kėlinuko metu savo sąskaitą papildė 15 taškų. Tačiau po šalto dušo atsibudo „Vieningas Kaunas“ ir ėmė vytis varžovus. Tiesa, jų sitaucija nebuvo lengva, nes priešininkai buvo pabėgę tolyn ir pirmavo 10 taškų pranašumu. Vis tik svečiams pavyko sustabdyti „Kauno Švaros“ puolimą. O įspūdingas spurtas antrojo kėlinuko pradžioje leido ne tik išlyginti rezultatą, bet jau ir patiems pirmauti. Šeimininkai dabar buvo gilioje duobėje ir komandos negelbėjo nei pertraukėlės, nei keitimai. Prasidedant ilgajai pertraukai „Vieningas Kaunas“ pirmavo rezultatu 34:47.

Ne itin malonios staigmenos „Kauno Švaros“ laukė ir po ilgosios pertraukos. Dabar „Vieningas Kaunas“ buvo tarsi ant bangos, o didelis pasitikėjimas savimi leido drąsiai atakuoti iš toli. Tai buvo labai svarbus svečių ginklas, nes būtent tritaškiai metimai leido nutolti ir skirtumas pasiekė net 20 taškų ribą. 8 tolimus metimus vien per trečiąjį kėlinuką pataikę „Vieningo Kauno“ krepšininkai diktavo savo sąlygas aikštelėje, kol paskutinio kėlinuko metu galėjo jaustis saugiai. Rungtynių pabaigoje intrigos nebeliko, šeimininkai nuleido rankas, išleido atsarginius žaidėjus, o „Vieningas Kaunas“ išlaukė pergalės, kuri suteikė bilietą į finalą. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:94.

„Vieningas Kaunas“:

„šiandien labiausiai mums padėjo tritaškiai metimai, bet svarbu ir tai, jog komanda nepalūžo net kai atsilikėjome 10 taškų skirtumu, vienas kitą labai palaikėme, kovojome“.

„Kauno Švara“:

„gaila, jog nepavyko treneriui padovanoti pergalės, dukros gimimo proga“.

Kauno švara: Martynas Senkus – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Simanavičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gasiūnas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Vieningas Kaunas: Deividas Rinkūnas – 23 tšk. (10 atk. kam., 12 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 14 tšk., Deividas Plerpa – 13 tšk. (15 atk. kam.), Vilius Vaitkevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Arnoldas Rupeika – 11 tšk.

„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „KTU“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 kovo 20 d., penktadienis, 01:20 val.)„Ryterna“ tiesiausiu keliu žygiuoja į ketvirtfinalį (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)