BK „Anzāģe“ vs Vilniaus krepšinio lyga (87:79)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynėse dėl trečiosios vietos ‒ BK „Anzāģe“ pergalė prieš „VKL“ komandą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 15:53 val., peržiūros: 469

Lapkričio 12 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko svečiai iš Latvijos BK „Anzāģe“ ir „VKL“ ekipa.

Jau rungtynių pradžioje svečiai iš Latvijos prapliupo tritaškiais ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 14:8. Turimą kelių taškų persvarą BK „Anzāģe“ krepšininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 24:20. Antrajame kėlinuke po K. Bakanausko ir P. Borkio metimų „VKL“ ekipai pavyko persverti rungtynių rezultatą – 33:34. Visgi, kėlinuko pabaigoje BK „Anzāģe“ spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą – 46:36.

Ir toliau svečiai iš Latvijos laikė dviženklį pranašumą, o trečiojo kėlinuko viduryje pirmavo 56:44. Kėlinuko pabaigoje P. Nasvyčio metimai leido „VKL“ ekipai priartėti iki 67:62. Ketvirtajame kėlinuke du iš eilės K. Bakanausko tritaškiai leido „VKL“ komandai pirmauti 67:68. Bet tada vėl BK „Anzāģe“ pataikė kelis sunkius tritaškius ir įsiveržė į priekį. Turimą persvarą svečiai iš Latvijos išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei laimėjo „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Mažąją taurę. Galutinis rungtynių rezultatas 87:79 (24:20, 22:16, 21:26, 20:17).

BK „Anzāģe“ ekipos vadovas S. Jankevicus:

„mes žaidėme gerai, bet leidome šiandien varžovams daug mesti iš po krepšio. Visgi, šiai dienai tai yra gerai, nes vakar mes turėjome didelį „tūsą“. Esame laimingi iškovoję trečią vietą, tačiau sekantį kartą tikrai būsime pirmi“.

„Kauno krepšinio lyga“ trečiame kėlinyje palaužė BK „Anzāģe“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:42 val.)BK „Anzāģe“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kottrans“ komandą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:34 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti БК «Бродяги» pranašumą (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ užtikrintai įveikė „Środowiskowa BasketLiga.pl“ (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:08 val.)