Jaunalietuvių sporto organizacija vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (78:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą.

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1137

Sekmadienį, Kauno sporto centro mokykloje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir svečiai "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:20). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo "Jaunalietuvių sporto organizacija" – (43:29). Trečiame kėlinyje "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" komandai pavyko sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik 6 taškai - (61:55). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai atkakliai stengėsi vytis varžovus, rungtynių gale buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 1 taško, bet rungtynių laimėti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (78:76).

Pirmais kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (2:6), vėliau sekė 4 sausi šeimininkų taškai ir sužaidus beveik 3 minutes rezultatas buvo lygus – (6:6). Sužaidus dar keletą atakų, "Jaunalietuvių sporto organizacijai" buvo pavykę įsiveržti į priekį – (11:10), bet netrukus "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipa vėl įsiveržė į priekį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, po kuriu sužaidus 3 minutes priekyje vis dar buvo svečiai – (26:27). Vėliau šeimininkai surengė spurtą – (17:2) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (43:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vieną laimėta Jaunalietuvių sporto organizacijos" atkarpa – (18:11), po kurios skirtumas tarp komandų pakilo iki didžiausio rungtynėse 21 taško - (61:40). Antroje kėlinio dalyje viskas apsikeitė atvirkščiai, "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" surengė savo spurtą – (0:14) ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 6 taškai – (61:55).

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai pradėjo kėlinį 5 taškais, kurie leido sumažinti skirtumą iki minimumo – (61:60). Netrukus šeimininkai pataikė tolimą metimą ir padidino atsilikimą iki 4 taškų – (64:60). Prabėgus dar kelioms minutėms komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (70:64). Antroje kėlinio dalyje svečiai ėmė po truputi artėti, likus žaisti apie minutę komandas vėl skyrė tik 1 taškas – (74:73). Visgi persverti rezultato "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" komandai nepavyko ir "Jaunalietuvių sporto organizacija" puikiai sužaidę rungtynių galą iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (78:76).

Po laimėtų rungtynių "Jaunalietuvių sporto organizacijos" komandos treneris kalbėjo: "Buvo nemažai taškų, apie dvidešimt ir vos liūdnai nesibaigė. Na bet viskas gerai, labai gerai šiandieną varžovams krito tritaškiai, čia praktiškai puse rungtynių žaidė tritaškiais. Čia neįmanoma padengti, kai metą tokius sunkius tritaškius ir pataiko. O šiaip viskas gerai, išlošėme rungtynes ir esame patenkinti."

Jaunalietuvių sporto organizacija: Andrius Aleknavičius – 26 tšk., Martynas Valaitis – 21 tšk., Marius Širvaitis – 11 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Artiomas Marchockis – 33 tšk., Juras Kulvecas – 14 tšk., Vytis Bulkevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aleksand Marchockij – 12 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)