SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA & FSM APSKAITA vs KAUNO NTI-PN (96:56)Kauno Mero taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 spalio 17 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

"Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" nesunkiai žengė į pusfinalį

2012 spalio 17 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 1934

Trečiadienį, spalio 17 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero taurės 2012" ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Kauno NTI-PN" ir svečių "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" ekipų. Pirmas dvi minutes tarp komandų dar vyko atkakli kova, tačiau vėliau pradėjo ryškėti svečių pranašumas. "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" ekipa pradėjo rengti spurtus, kurių dėka jie vis labiau tolo nuo varžovų. Šiokia tokia viltis buvo atsiradusi antrojo kėlinuko pradžioje, tačiau ji greitai buvo užgesinta, o svečių krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo pergalę rezultatu 96:56 (22:12, 28:13, 17:21, 29:10).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir dviejų minučių bėgyje apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių rezultatas buvo lygus. Netrukus svečiai surengė spurtą 10:0, kurio dėka įgijo dešimties taškų pranašumą, tačiau ilgai laukti nereikėjo ir šeimininkų krepšininkai atsakė septyniais taškais iš eilės, taip sumažindami atsilikimą iki trijų taškų. "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" ekipos žaidėjai nepasimetė ir pelnė dar aštuonis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kėlinuko pabaigoje "Kauno NTI-PN" pataikė vieną baudos metimą ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai dar šiek tiek padidino pranašumą, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai surengė spurtą 7:0 ir sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau tuo džiaugtis ilgai negalėjo, nes svečiai sužaidė sausą atkarpą net 11:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Kuo toliau, tuo šeimininkų žaidimas vis labiau strigo, o tuo naudodamiesi svečiai vis didino pranašumą. Po pirmos rungtynių dalies komandas skyrė jau 25 taškai. 50:25.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje žaidimas kiek išsilygino ir aikštės šeimininkai, gausiai palaikomi sirgalių, sumažino skirtumą tarp komandų iki 22 taškų, o dar vėliau ir iki devyniolikos taškų. "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" kiek pasimetė, tačiau sugebėjo pelnyti keturis taškus iš eilės ir šiek tiek atsigauti, tačiau netrukus "Kauno NTI-PN" ekipos krepšininkai pelnė dar septynis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos taškų. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos svečių žaidėjai dar sugebėjo sėkmingai užbaigti kelias atakas ir įgyti 21 taško persvarą. Paskutiniame kėlinuke viskas jau buvo aišku ir jis buvo tapęs tik formalumu, tačiau nei viena komanda atsipalaiduoti nesiruošė. Svečiai, kėlinuko pradžioje pelnė dar šešis taškus iš eilės ir tik dar labiau įtvirtino savo pranašumą. Vėliau šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, kai tuo tarpu svečių krepšininkai juos rinko vieną po kito ir laimėjo rungtynes triuškinančiu skirtumu bei pateko į Mažosios taurės pusfinalį, kuriame susitiks su "Energijos sistemų servisu". 96:56.

"Kauno NTI-PN" : P.Liepinaitis 20 (12 atk.kam.), A.Atkočaitis 10, R.Imbrasas 9 (11 atk.kam.) taškai.

"Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" : L.Akstinavičius 28 (7 rez.perd., 7 išprov.praž.), D.Stirbinkskis 19, V.Žvirblis 13, D.Bliudžius 10 taškų.

Bronzos medaliais pasidabino "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 17:43 val.)"Econsul" ekipa turėjo pripažinti "Sporto manijos & Amici pizza & Fsm apskaitos" pranašumą. (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:52 val.)Fantastiškas "Sporto Manijos & Amici Pizza & FSM Apskaitos" puolimas ketvirtame kėlinyje lėmė pergalę prieš "KTU Galerą" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)"Sporto manija&Ekodora" be didesnio vargo įveikė "Kauno NTI-PN" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)"Energijos sistemų servisas" pasiekė "Kauno Mero" Mažosios taurės finalą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus su Kauno "NTI - PN" ekipa (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Kauno NTI-PN" be didesnio vargo įveikė "A.Sabonio KC" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)„Kauno NTI-PN“ po labai atkaklios ir įnirtingos kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2012 spalio 11 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje triumfavo "Dumblas" (2012 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)