Consolius vs Meistro kodas (73:57)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 90

Kovo 3 dieną, 15:45 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos „Consolius“ (šeimininkai) ir "Meistro kodas" (svečiai). „Consolius“ šiandien atrodė labai užtikrintai, išvengė duobių ir laimėjo rungtynes solidžiu rezultatu 73:57 (22:16, 19:18, 13:8, 19:15).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana lygiai ir tik keliais taškais priekyje išliko „Consolius“ komanda. "Meistro kodas" prastai atrodė gynyboje, nors puolime ne viską pataikė, bet progų susikurdavo, o „Consolius“ komandai labiausiai trukdė dažnos klaidos, bet net ir su jomis šeimininkai buvo priekyje po dviejų kėlinukų 41:34.

Po ilgosios pertraukos "Meistro kodas" visiškai sustojo puolime. Vos 8 taškeliai per kėlinuką svečiams visiškai komplikavo situaciją, o skirtumas priartėjo prie 20 taškų. „Consolius“ dar prisidarė problemų su pražangomis ir dėl jų limito neteko 2 krepšininkų, bet net ir tai nesutrukdė dominuoti rungtynėse ir pasiekti pergalę rezultatu 73:57.

Petras Aleksonis

„Consolius“ po dar vieno trilerio įveikė „Meistro kodą“ ir pateko į pusfinalį (2024 balandžio 09 d., antradienis, 19:59 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Consolius“ pergalingai pradėjo pirmenybes (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:01 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)3 lygoje „Consolius“ ketvirtfinalio serijoje iškovojo pirmąją pergalę. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:05 val.)