Vėjų linija & Garliavos duona vs Freda (72:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 1012

Pirmadienio vakarą Pilėnų progimnazijos sporto salėje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios Aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais – „Fredos“ krepšininkais. Užtikrintai antrą rungtynių pusę sužaidę svečiai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo geresniu „Fredos“ žaidimu. Greitos atakos bei lengvi taškai leido svečiams susikrauti 10 taškų persvarą kėlinukui persisvėrus į antrą pusę. Tiesa, kiek geriau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai sumažino savo atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių – 17:23.

Antrasis ketvirtis geriau klostėsi „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai. Gynyboje solidžiau žaidę bei puolime lengviau taškus rinkę šeimininkai mažino savo atsilikimą. Ketvirčio pabaigoje V. Vaškevičiaus 2+1 leido šeimininkams išsiveržti į priekį. Prieš pertrauką – 39:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Fredos“ spurtu 15:4. Puikiai puolime žaidęs A.Dabožinskas bei M.Gailiūnas didino savo komandos pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui komandas jau skyrė 12 taškų. Ketvirčio pabaigoje truputį atsipalaidavę svečiai leido varžovams priartėti. Prieš lemiamą ketvirtį – 58:65.

Paskutinysis ketvirtis intrigos į mačą nebeįnešė. Kamuoliu gerai dalinęsi bei greitomis atakomis baudę „Fredos“ krepšininkai tvirtu žingsniu keliavo link Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynių. Rungtynių pabaigą svečiai sužaidę 15:3 įsirašė serijoje antrą pergalę ir iškovojo kelialapį varžytis ketvirtfinalyje. Rungtynės baigėsi rezultatu – 72:96.

„Fredos“ komandos žaidžiančiojo trenerio M. Gailiūno komentaras apie pergalingas rungtynes bei laukiantį ketvirtfinalį:

„Šiandien vėlgi buvo pagrindinis mūsų tikslas greitai pereiti iš gynybos į puolimą. Pradžioj pavyko, kol jie stovėjo aikštės gynyba. Po to strigom truputį. O trečiam kėlinyje gal jie pavargo labiau, tai šiaip ne taip perlaužėm. Šitos rungtynės buvo tikrai sunkesnės nei pirmos. O toliau laukia buvęs ASU, kurių priekinė linija labai gerai, tai reikės labai kovot dėl kamuolių.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)