Autotoja vs Senukai (67:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po atkaklios kovos „Senukai“ išlygino serijos rezultatą

2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 23:58 val., peržiūros: 1004

Ketvirtadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje įvyko „Rind“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Autotoja“ (šeimininkai) ir „Senukai“ (svečiai). Pirmąsias rungtynes „Autotoja“ laimėjo be didesnio vargo, tačiau antrose susilaukė varžovų pasipriešinimo. Beveik visas rungtynes vienu žingsniu priekyje buvę šeimininkai turėjo pripažinti paskutinėmis sekundėmis „Senukai“ ekipos pranašumą – 67:70.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Praėjus pusei kėlinuko šeimininkai pirmavo vienu tašku ( 4:3). Toliau pirmieji ledus pramušė „Autotoja“, kuri taikliais metimais padidino pranašumą iki septynių taškų ( 12:5). Per likusias dvi minutes „Senukai“ sugebėjo tik dviems taškais sumažinti skirtumą – 14:9.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai greitomis atakomis padidino atotrūkį iki dviženklio, tačiau „Senukai“ susitvarkė su savo gynyba ir per keletą minučių skirtumas ištirpo iki keturių taškų ( 25:21). Po minutės pertraukėlės „Autotoja“ mažais žingsniukais vėl atstatė savo pranašumą ( 36:28). Vis dėlto, „Senukai“ užtikrinčiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir komandas skyrė penki taškai – 36:31.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus „Senukai“ toliau spaudė varžovus po visą aikštelę ir lipo varžovams ant kulnų ( 41:39), tačiau „Autotoja“ zoninės gynybos dėka vėl sugebėjo atitolti nuo varžovų ( 50:41). Per likusį laiką tarp komandų skirtumas nepakito – 54:45.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Senukai“ kilo į paskutinį šturmą, kur sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 ir skirtumą sumažino iki trijų taškų ( 59:56). „Autotoja“ ekipa sugebėjo pataikyti du svarbius tolimus metimus ir atstatyti septynių taškų pranašumą ( 67:60). Likus žaisti apie tris minutes „Senukai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pademonstravę didelį kovingumą sugebėjo ne tik, kad išlyginti rezultatą, bet ir paskutinėmis sukendėmis iškovoti pergalę. „Senukai“ po pergalės išlygino serijos rezultatą – 67:70.

Po laimėtų rungtynių „Senukai“ ekipos treneris, S.Tribė, teigė:“Faktai kalba patys už save.“

Autotoja: Žydrūnas Kaminskas – 21 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Laurynas Andrijauskas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 10 tšk.

Senukai: Audrius Dedela – 10 tšk., Donatas Norkevičius – 10 tšk., Laurynas Burneika – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Senukams“ iškovoti pergalę prieš „KMT“ ekipą. (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Autotoja“ su kaupu atsirevanšavo „Celsiui“ ir grąžino pusfinalio serijoje pusiausvyrą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Įnirtingą kovą laimėjo „Senukai“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Senukai“ ir toliau pergalingai žygiuoja „Mažojoje“ taurėje. (2015 sausio 06 d., antradienis, 12:17 val.)„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)