Pasvalio Petro Vileišio gimnazija vs Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (60:78)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 02 d., Penktadienis, 11:30 val. @ Pasvalio Petro Vileišio gimnazija, P. Vileišio g. 7, Pasvalys, LT-39144

Basketnews.lt turnyre puikus Deivido Grigėno pasirodymas atnešė pergalę kupiškiečiams

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 14:00 val., peržiūros: 1012

Pasvalyje vietos P. Vileišio gimnazijos krepšininkai priėmė savo kaimynus ir pogrupio lyderius iš Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos.

Jau pirmame kėlinyje svečiai ėmė įrodinėti žaidimo skirtumą tarp lyderio ir komandos-autsaiderės. Lengvai rasdami spragas pasvaliečių gynyboje ir žaisdami greičiau jie iš karto įgijo solidžią persvarą ir kėlinį laimėjo net 16 taškų skirtumu (25:9), o 10 taškų spėjo surinkti Ernestas Umbra.

Antrame ir trečiame kėliniuose pasvaliečiai pagerino savo žaidimą ir žaidė lygiai su varžovais, tačiau kupiškėnai, turėdami susikrautą pranašumą, jautėsi pakankamai saugiai, o, skirtumui mažėjant iki vienaženklio, „darbo imdavosi“ jų lyderis Deividas Grigėnas. Todėl po dviejų kėlinių komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 44:28 (antras kėlinys – 19:19).

Pasibaigus trečiajam kėliniui skaičiai 49:61 (kėlinys – 21:17 P. Vileišio gimnazijos naudai) leido Kupiškio krepšininkams irgi jaustis užtikrintai. Jų taiklesni metimai, ūgio pranašumas ir geresnis fizinis pasirengimas niekam neleido suabejoti, kas bus šio susitikimo laimėtojas.

Finalinis švilpukas užfiksavo Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus komandos pergalę 78:60 (ketvirtą kėlinį kupiškėnai laimėjo 17:11).

Nugalėtojų komandoje tradiciškai išsiskyrė D.Grigėnas, pelnęs 32 taškus, atkovojęs 10 kamuolių, perėmęs 5 kamuolius ir išprovokavęs 5 pražangas. Jam gerai talkino E.Umbra (16 taškų) ir Ignas Janušys (14 taškų).

Šeimininkų komandoje daugiausiai taškų (20) pelnė Robertas Jasilionis, dar sugebėjęs perimti kamuolius.

Basketnews.lt taurės turnyre kupiškiečiai įveikė pasvaliečius (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 15:06 val.)"Basketnews.lt" 2014 metų Didžiosios taurės turnyro savininkė Palangos senoji gimnazija (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:44 val.)Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija išsivežė pergalę iš Kėdainių (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:28 val.)Gražių epizodų nestokojusiame susitikime pergalę iškovojo Kupiškio „Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 17:46 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 gegužės 06 d., antradienis, 16:27 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija apgynė namų sienas (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:09 val.) „Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė (2014 balandžio 15 d., antradienis, 11:41 val.)Molėtų gimnazija įveikė Pasvalio P.Vileišio gimnazijos atstovus (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:14 val.)Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos atstovo L. Danieliaus „koncertas“ Pasvalyje bei pelnyti 52 taškai (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:00 val.)Sunkioje kovoje Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija nugalėjusi kauniečius žengė į Basketnews.lt Didžiosios taurės finalą (2014 birželio 12 d., ketvirtadienis, 13:04 val.)