KMAIK vs Omega (62:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:57 val., peržiūros: 1011

Balandžio 16-ąją dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės aštuntfinalis, kuriame susitiko šeimininkai „KMAIK“ ir svečiai „Omega“. Geriau pirmąją rungtynių pusę pradėję šeimininkai, antroje dalyje nerado vaistų prieš svečių spaudimą ir turėjo pripažinti pastarųjų pergalę rezultatu 74:62.

Tiek pirmąjį tiek antrąjį kėlinius geriau sužaidė šeimininkai. Kurkas solidžiau atrodė abiejuose aikštės pusėse: taikliau mesti metimai ir atkovota daugiau kamuolių. O gynyboje taip pat nevaikščiojo pėsčiomis „KMAIK“ – per pirmus du kėlinius prasileista tik 26 taškai. Geros gynybos dėka, šeimininkams per pirmuosius du kėlinius pavyko susikrauti dviženklį pranašumą 37:26.

Trečiąjį kėlinį vėl geriau pradėjo šeimininkai. Vienu metu turėjo net 15-os taškų pranašumą, bet svečiai atsibudo po šalto dušo ir po aiškių trenerio nurodymų pradėjo rodyti gyvybės ženklus – kėlinio gale surengė sausą atkarpą 9:0 ir prieš ketvirtąjį ketvirtį sumažino atsilikimą iki 4-ių taškų.

Ketvirtasis kėlinys priklausė „Omega“ ekipai. Spausdami varžovus ir neduodami jiems daug erdvės atlikti veiksmus puolime, patys rengė vieną po kitos taikliais atakas ir sužaidus keturias ketvirtojo ketvirčio minutes rezultatą persvėrė savo naudai – 58:55. Šeimininkai nenorėjo taip lengvai pasiduoti ir kibo į atlapus savo varžovams, bet šeimininkai išlaikė šaltus nervus ir sėkmingai užbaigė rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 74:62.

Po susitikimo, „Omega“ ekipos treneris R.Urkis kalbėjo: „ Po darbų žaidėjai suvažiavo, nespėjo tinkamai apšilti, vis dėlto jie ne profesionalai, todėl taip prastai ir sužaidėme pirmąją rungtynių pusę. Bet antroje rungtynių pusėje suaktyvinome gynybą. Koncentravomės ties 4-uoju ir 5-uoju numeriais, kurie gerai įžaidinėjo kamuolį, maitino kitus komandos draugus kamuoliais. Juos biškelį užsidarėm ir turėjom šansų užpulti greitose atakose, o to pasekoje atsivėrė mums visos galimybės laimėt“.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Gražvydas Mockus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Šukys – 15 tšk.

Omega: Juozas Keršys – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Zubavičius – 14 tšk., Ričardas Brovka – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 21:31 val.)Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)