Darbiečiai vs Hidraulinės sistemos (61:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Darbiečiai išlygino serijos rezultatą 1:1

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 868

Kovo 8 dieną C lygos „ALTreklama“ pirmenybėse susitiko šeimininkai „Darbiečiai“ ir svečiai „Hidraulinės sistemos“. Čia vyko antrosios aštuntfinalio rungtynės, pirmąsias rezultatu (76:61) laimėjo „Hidraulinės sistemos“. Šios dienos rungtynėse abi ekipos susirinko gana gausiai. Nors pirmajame kėlinuke abi komandos žaidi, kaip užsimiegojusios ir sunkiai rinko taškus, tačiau vėliau išsibudinusios pradėjo rodyti aukšto lygio krepšinį. Po dviejų kėlinukų svečiai turėjo minimalią persvarą (24:28). Antroje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko atitolti, tačiau geriau sužaidusi 3 kėlinuko pabaigą šeimininkų ekipa buvo priekyje (43:41). Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai pradėjo žaisti kaip ant sparnų ir atitolo nuo varžovus iki 12 taškų, tačiau svečiai nenuleido rankų ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų, bet netaiklus baudų metimai neleido svečiams pasivyti varžovų, ir teko pripažinti „Darbiečių“ pergalę (61:54).

Pirmajame kėlinuke abi komandos žaidė gana pasyviai tiek šeimininkai tiek svečiai daug klydo. Per pirmąsias 10 minučių nei vienai ekipai nepavyko atitolti, o ir rezultatas bylojo, kad aikštelei dominuoja gynyba (7:8).

Antrajame kėlinuke komandos žaidė rezultatyviau, tačiau skirtumas tarp komandų neaugo iki 4 minutės kuomet šeimininkai surengė mini spurtą (5:0), tačiau į tai svečiai atsakė puikiai rungtynių pabaiga, kuri leido būti priekyje minimaliu rezultatu (24:28).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos grįžo nusiteikusios aršiai kovai. Svečių ekipai taškus šio kėlinio pradžioje rinko tik M.Kudakas . Šeimininkai puikiai ardė svečių gynybą aštriais prasiveržimais, kurias varžovai stabdydavo pražangomis, tačiau nuo baudų linijos šeimininkai pataikydavo vos kas antrą metimą. Vis dėlto kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo į priekį , o po perimto kamuolio ant greitos atakos išbėgęs M.Latkauskas galingu dėjimų persvėrė rezultatą „Darbiečių“ naudai (43:41).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai žaidė pakiliai ir sugebėjo susikrauti 12 taškų pranašumą. Po šios atkarpo svečių ekipos treneris paprašė minutes pertraukėles po ,kurios „Hidraulinės sistemos“ stojo į lemiamą šturmą, tačiau mestos pro šalį baudos leido „Darbiečiam“ švęsti pergalę rezultatu (61:54) ir išlyginti serijos rezultatą 1:1

Po rungtynių laimėtojų komandos žaidėjas M.Špokas sakė, jog džiaugėsi šios dienos pergalę, džiaugėsi, kad po šeštadienio taip gausiai susirinko visa komanda., nes žinojo ką reiškia šitas mačas.

Hidraulinių sistemų treneris po pralaimėjimo teigė- Na tiesiog nepaėjo šiandien. Pirmoje rungtynių pusėje dar viskas buvo gerai, po to varžovai pradėjo dvigubinti gynybą mes praradom kamuolius po to dar pro šali mestos mūsų baudos ir prisidėjo prie šios dienos pralaimėjimo.

Darbiečiai: Paulius Grėbliūnas – 15 tšk., Modestas Latkauskas – 11 tšk., Lukas Šukutis – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 18 tšk., Tadas Vasiliauskas – 11 tšk., Marius Šumlinskas – 8 tšk.

„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)