Ryterna Group vs BL Old (61:40)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą

2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 1149

Spalio 30 dieną, Santaros gimnazijoje, įvyko C Lygos "ALTreklama" pirmenybių, reguliaraus sezono rungtynės tarp "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "BL Old" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai dominavo aikštelėje. Rungtynėms tęsiantis jų pranašumas tik augo ir nuskambėjus paskutiniam švilpukui, rezultatas buvo (61 – 40) "Ryterna Group" naudai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo užtikrintu šeimininkų puolimu ir dar labiau užtikrinta gynyba. "Ryterna Group" priešininkams pirmus taškus pelnyti leido likus vos 4 minutėms iki kėlinio pabaigos. Taigi, puikiai sužaidę gynyboje, Ryternos krepšininkai šį kėlinuką laimėjo rezultatu (16 – 6)

Antrasis rungtynių kėlinukas pokyčiais nenustebino. Abejų ekipų žaidimas buvo labai panašus į tokį, kokį jos žaidė ir pirmajame kėlinyje. Šeimininkai toliau puikiai gynėsi ir neblogai atakavo. Šiam kėlinukui pasibaigus rezultatu (18-10), ilgosios pertraukos metu šeimininkai jau turėjo 18 taškų pranašumą (34 – 16)

Trečiasis kėlinys tarsi užmigdė abi ekipas. Aikštelėje buvo matyti daug klaidų ir netikslių metimų. "Ryterna Group" prametė visus mestus tritaškius, na, o "BL Old" įmetė tik 3 dvitaškius iš 10 mestų. Šis kėlinukas baigėsi stebėtinai nerezultatyviai (8-7). Taigi, po trečio kėlinuko "Ryterna Group" priekyje buvo jau 19 taškų skirtumu (42 – 23)

Nors 19 taškų skirtumas dar nėra pasaulio pabaiga, tačiau stebint šeimininkų gynybą pirmus 3 kėlinukus, buvo galima spėti, jog paskutinis kėlinys tai tik neužbaigtas formalumas. Šeimininkai toliau rodė, jog yra stipresni už savo priešininkus. Kėlinio viduryje, jie buvo pasiekę net 30 taškų pranašumą (54-24). Tačiau svečių gretose, savo pralaiminčios komandos ryžosi gelbėti Rimvydas Skrodenis. Šis krepšininkas smeigė net 4 tritaškius iš eilės, šitaip nors kiek sumažindamas turimą deficitą. Visgi, to toli gražu nepakako ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu (61 – 40)

Ryterna Group: Darius Stanaitis – 19 tšk. (6 perimt. kam.), Marijus Kasiulis – 9 tšk. (12 atk. kam.), Antanas Silvestravičius – 7 tšk.

BL Old: Tomas Petraitis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Rimvydas Skrodenis – 12 tšk., Jurijus Seniuta – 6 tšk.

"Ryyterna Group" treneris V.Marcinkevičius:

treniruojamės po truputį. Bandom žaisti, gerinti krepšinį. Kolkas sekasi labai prastai. Gerai, kad nors prieš zoną pasimokinom, nes davė va pažaist prieš zoną. O šiaip judam į priekį.

„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)