Marex Boats vs Rimo & Patikima linija (78:90)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rimo & Patikima linija“ po permainingos kovos palaužė „Marex Boats“ ekipą

2023 kovo 14 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 292

Antradienį, kovo 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Marex Boats” bei svečių „Rimo & Patikima linija“.

Rungtynes komandos pradėjo prastai. Didžioji dalis metimų skriejo pro šalį, ypač svečių ekipos, kurie pirmuosius taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes. Tai leido „Marex Boats“ kolektyvui įgyti jau dviženklį pranašumą, nors patys rezultatyvumu neblizgėjo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:10. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Rimo & Patikima linija“ ekipa, kuri pavijo savo varžovus. Abi komandos šiame ketvirtyje demonstravo gyvesnį puolimą ir žaidė gana apylygiai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:37.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Vėliau aikštelės šeimininkai kiek apkarpė savo atsilikimą ir grįžo į kovą dėl pergalės. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:61. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau kovojo itin atkakliai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Ketvirčiui įpusėjus, „Rimo & Patikima linija“ smeigė kelis tolimus metimus, kurie leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą ir pasijausti kiek ramiau. Visgi, „Marex Boats“ nežadėjo sudėti ginklų ir likus žaisti dvi minutes, sumažino savo deficitą iki trijų taškų. Tačiau rungtynių pabaigoje patikimiau ir šalčiau sužaidė „Rimo & Patikima linija“ komanda, kuri ir džiaugėsi pergale šiandienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 78:90.

Marius Rudžionis

„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)Puikus pirmasis ketvirtis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pergalę (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 19:26 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Rimo & Patikima linija“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)Limobus & Veiksa laimėjo prieš Marex Boats (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)Fortūna nusišypsojo „Marex Boats“ komandai (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:45 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ komandos pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 20:31 val.)