vaistinė.lt vs SK „Neveronys“ (58:94)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 00:33 val., peržiūros: 1126

Lapkričio 30 dieną, sekmadienio vakarą, C Lygos pirmenybių rungtynėse susitiko "Vaistinė.lt"(šeimininkai) ir SK "Neveronys"(svečiai). Varžybas geriau pradėjo svečiai kurie po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje – 25:17. Antrasis kėlinys buvo pats atkakliausias ir nerezultatyviausias rungtynėse. Po dviejų kėlinių SK "Neveronys" buvo priekyje – 39:29. Trečiasis kėlinys visiškai priklausė svečiams, kurie visiškai dominavo ir po trijų kėlinių susikrovė triuškinantį pranašumą. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo jau tik formalumas. Svečiai užtikrintai nugalėjo – 94:58.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau varžyboms įsibėgėjant SK "Neveronys" po truputį pradėjo atsiplėšti. Prie to labiausiai prisidėjo E.Jašinskas, kuris dominavo po krešiu ir rinko vieną kamuolį po kito. Užtikrintai žaisdami po krepšiu svečiai įgijo pranašumą ir laimėjo pirmąjį kėlinį – 25:17.

Antrasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus. Komandos dažniau klydo nei tiksliai atakavo į krepšį. Po 20 sužaistų minučių priekyje 10 taškų persvara buvo SK "Neveronys" – 39:29.

Po ilgosios pertraukos svečiai nusprendė viską išspręsti jau per trečiąjį kėlinį. Galingai žaidę puolime ir puikiai gynęsi SK "Neveronys" kėlinį laimėjo triuškinančiu rezultatu o prie to labiausiai prisidėjo 8 taškus per kėlinį surinkęs A.Kanovalovas ir puikiai kamuolius puolime komandos draugams asistavę Evaldas Jurgaitis ir Laurynas Stankevičius. Po trijų kėlinių – 73:39.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje viskas jau buvo aišku ir žaidimas išsilygino. SK "Neveronys" jau nebežaidė taip greitai kaip per pirmuosius tris rungtynių kėlinius ir tiesiog ramei žaisdami laukė rungtynių pabaigos. Tuo tarpu "Vaistinė.lt" bandė dar sumažinti didelį taškų deficitą, tačiau šiandien svečių gynybą jiems buvo per gera, ir netgi ketvirtojo kėlinio šeimininkai nesugebėjo laimėti nors aiškiai matėsi jog SK "Neveronys" jau nebežaidžia taip rimtai kaip per pirmuosius tris. Rungtynes SK "Neveronys" laimėjo užtikrintai – 94:58.

vaistinė.lt: Šarūnas Vaitelavičius – 13 tšk., Vytautas Peseckis – 12 tšk., Gražvydas Norvilas – 10 tšk.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 22 tšk. (17 atk. kam.), Arijus Kanovalovas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Laurynas Stankevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Antanas Macys – 14 tšk.

SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„SK Neveronys“ ir toliau neranda sau lygių. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 18:43 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)