KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs MAKROFLEX (79:72)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Kauno savivaldybė & Policija" palaužė negausiai susirinkusią "Makroflex" komandą

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:40 val., peržiūros: 2755

Vasario 12-osios vakarą Kauno sporto mokyklos krepšinio arenoje įvyko 30+ lygos "Sport turas" pirmenybių rungtynės, kuriose "Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa priėmė šešiese atvykusius "Makroflex" krepšininkus. Visas rungtynes vyravo apylygis žaidimas ir beveik iki pat finalinio švilpuko buvo sunku nuspėti, kas galėtų laimėti šią dvikovą, tačiau šeimininkai mačo gale sugebėjo nuvarginti oponentus ir laimėti rezultatu 79:72.

Nors rungtynes geriau pradėjo "Kauno savivaldybė & Policija", po tritaškių krušos įsiverždami į priekį 9:2, "Makroflex" žaidimą pavyko pristabdyti ir per kelias minutes atlošti deficitą ir prie viso to dar įsiveržti priekin – 11:15. Kėlinio galas taipogi geriau susiklostė svečiams, kurie laimėjo jį rezultatu 16:24.

Antrasis ketvirtis "Makroflex" komandai tapo tarsi kilpa po kaklu, nes per jį pavyko įmesti vos 9 taškus. Oponentai – priešingai, sužaidė rezultatyviausią savo kėlinį, pataikydami 23 taškus, o viso to "kaltininkas" buvo Tadas Ališauskas, kurio varžovai nesugebėjo sustabdyti visų rungtynių metu. Antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu 23:9, o bendro rezultato svarstyklės pasviro "Kauno savivaldybės & Policijos" naudai – 39:33.

Trečiojoje rungtynių atkarpo žaidimas išsilygino. Nei vienai komandai nepavyko susikurti didesnės persvaros, tačiau deficitą "Makroflex" ekipai pavyko sumažinti iki trijų taškų. Visgi komandoje pradėjo prastėti vidinis mikroklimatas ir tai tikrai nebuvo į naudą žaidime. Po trečiojo ketvirčio rezultatas tapo 58:55.

Lemiamoje atkarpoje prasidėjo pats rungtynių įdomumas. Pakilę į lemiamą šturmą, "Makroflex" krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžią sužaidė geriau už varžovus ir, po trijų minučių, persvarą turėjo būtent jie – 64:67. Deja, tokio skirtumo ilgai išlaikyti nepavyko ir "Kauno savivaldybė & Policija" netruko atsitiesti – pavyko atgauti ne tik prarastą persvarą, tačiau ir per likusią rungtynių dalį varžvams leisti įmesti tik 5 taškus. Negana to, 5 asmenines pražangas susirinkusiam atkovotų kamuolių "konvejeriui" Donatui Rimkevičiui, šios spragos niekam rimčiau užkamšyti nepavyko, o rungtynės baigėsi 7 taškų skirtumu, pergale džiaugiantis šeimininkams – 79:72.

"Kauno savivaldybės & Policijos" gretose nesulaikomas buvo trigubą dublį surinkęs Tadas "Ali" Ališauskas, varžovams įmetęs 34 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir išprovokavęs net 11 pražangų. Taip pat aikštelė vieni iš pastebimiausių savo indėliu buvo Tadas Simutis, pelnęs 20 taškų ir 11 taškų įmetęs Giedrius Klimavičius.

"Makroflex" komandoje 22 taškus pelnė Edvinas Bacevičius, 17 pridėjo Andrius Knezys, o dvigubus dublius atliko Donatas Rimkevičius bei Kęstutis Kažanis, atitinkamai įmetę 14 ir 12 taškų bei atkovoję 20 ir 13 kamuolių.

Po rungtynių "Kauno savivaldybės & Policijos" komandos kapitonas Andrius Kupčinskas paklaustas kodėl antroje rungtynių pusėje ženkliai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių sakė, jog pradžioje komanda žaidė mažesniu penketu, kad vikriau judėtų, o trečiame kėlinyje buvo išleistas aukštesnis penketas, pradėjo kristi tritaškiai, įsimėtė Tadas Simutis. Kapitonas džiaugėsi, kad pavyko išlaikyti skirtumą, nes ketvirtame kėlinyje balansavo skirtumas tarp plius vieno ir minus vieno, todėl gerai, kad visi suprato, jog labiau reikia žaisti komandiškai, nes pirmame kėlyje buvo šiek tiek chaosėlis.

Tuo tarpu "Makroflex" vyr. treneris Arūnas Mackevičius tiesiog pasveikino varžovus su pergale ir teigė, kad jie šiandien buvo stiprtesni.

"Kauno savivaldybė & Policija" atsirevenšavo "Makroflex" ekipai (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Makroflex" komandą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:59 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasidabino aukso medaliais ir tapo pajėgiausia 30+ lygos ekipa (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)