Vieningas Kaunas vs Green Death (58:57)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Vieningo Kauno“ pergalė

2015 rugsėjo 29 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 1068

Antradienį, rugsėjo 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vieningo Kauno“ (1/1) ir svečių „Green Death“ (0/3) ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau atsitiesę „Green Death“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, nei viena komanda pernelyg neatitrūko ir visas rungtynes vyko atkakli kova. Pačioje susitikimo pabaigoje pirmaujanti komanda dar pasikeitė kelis kartus, tačiau fortūna nusišypsojo „Vieningam Kaunui“, kurie iškovojo pirmąją pergalę bei paliko varžovus dar neparagavusius pergalės skonio. 58:57 (13:19, 17:12, 19:14, 9:12).

Rungtynes penkiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai iškart išsiveržė į priekį, tačiau čia pat jų pranašumą iki minimumo braukė „Green Death“ ekipos žaidėjas M.Čižas. Nors „Vieningas Kaunas“ dar šiek tiek atitrūko, tačiau keturis taškus iš eilės pelnęs P. Aleksonis persvėrė rezultatą svečių naudai. Įpusėjus pirmam ketvirčiui šeimininkai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau neilgam, nes čia pat penkis taškus be jokio atsako pelnę „Green Death“ ekipos žaidėjai įgijo keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką sėkmingai taškus rinkęs D. Krogertas suteikė savo komandai šešių taškų persvarą. 13:19.

Antrą kėlinuką užtikrinčiau pradėję aikštės šeimininkai iškart ištirpdė turėtą deficitą, tačiau pačiu laiku atsibudę „Green Death“ ekipos žaidėjai pelnė kelis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino šešių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę „Vieningo Kauno“ žaidėjai surengė spurtą 7:0 ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau paskutinę minutę šiek tiek užtikrinčiau sužaidę svečių ekipos krepšininkai ilsėtis išėjo turėdami minimalią persvarą. 30:31.

Po ilgosios pertraukos iššovė ir „Vieningo Kauno“ centras Š. Bernatavičius, po kurio taiklaus tritaškio šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus svečiai išlygino taškų balansą, tačiau nieko nelaukę aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir atitrūko nuo priešininkų aštuonių taškų skirtumu. „Green Death“ ekipos žaidėjas D. Krogertas pademonstravo savo kaip futbolininko sugebėjo, tačiau jam nepasisekė ir tokie jo veiksmai buvo įvertinti technine pražanga. Nepaisant to svečiai atsitiesė ir spurtavę 0:7 sumažino deficitą iki minimumo. Vis tik, šįkart kėlinuką savo snaiperių dėka geriau užbaigė „Vieningas Kaunas“, ko pasekoje jie įgijo keturių taškų pranašumą. 49:45.

Paskutinį ir lemiamą ketvirtį gana pakiliai pradėjo svečių krepšininkai, kurie surengė pora rezultatyvių atakų iš eilės bei išlygino rezultatą. Nuo to momento tarp komandų užvirė dar atkaklesnė kova. Abi ekipos jautė vis labiau senkantį laiką, tačiau nei viena nepavyko labiau atitrūkti, todėl aistros tik kaito. Po sėkmingesnės atkarpos dviejų taškų persvarą įgijo „Vieningas Kaunas“, tačiau čia pat be galo svarbų tritaškį metimą smeigęs A. Grabauskas padėjo savo komandai perimti iniciatyvą. Nepaisant to aikštės šeimininkai atsitiesė ir po dviejų rezultatyviai pasibaigusių atakų įgijo dviejų taškų pranašumą. Paskutinėmis minutėmis I. Konovalenko dar turėjo šansą baudos metimais išlyginti rezultatą, bet juo nepasinaudojo. Likusias kelias sekundes atsilaikyti sugebėjęs „Vieningas Kaunas“ išsaugojo minimalią persvarą bei džiaugėsi pirma pergale. 58:57.

Po pergalės Vilius Vaitkevičius kalbėjo: „Aš manau, kad mums pergalę išplėšti padėjo kovingumas. Džiaugiuosi, jog žaidėjai stengėsi, nors daug kas ir nesisekė, pridarėme daug kvailų klaidų, bet savo kovingumu, perimtais kamuoliais tiesiog išsikovojome šitą, nors ir sunkią, bet vistiek pirmąją pergalę šitame turnyre“.

„Vieningas Kaunas“: Justas Karla – 15 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Arnoldas Rupeika – 13 tšk., Mantas Valatkevičius – 9 tšk.

„Green Death“: Rokas Kybartas – 12 tšk., Mindaugas Čižas – 10 tšk., Dalius Grušauskas – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Atkaklioje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sunki „Vieningas Kaunas“ komandos pergalė prieš „Laipsnius“ (2015 spalio 10 d., šeštadienis, 00:08 val.)Sunkiai taškus rinkę „Senukai“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno Aerouostas“ po didžiosios pertraukos neutralizavo „Vieningą Kauną“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)Rungtynių tiesiojoje viršų paėmė „Hidraulinių Sistemų“ patirtis (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Sezono atidarymo rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Green Death“ (2015 rugsėjo 18 d., penktadienis, 21:27 val.)„Senukams“ pavyko atsilaikyti prieš „Green death“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:16 val.)