Kauno kolegija vs DNC – Sport Fairy (80:67)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 972

Gruodžio 2 dieną įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkė "Kauno kolegijos" ekipa ir jų oponentai "DNC – Sport Fairy". Rungtynes komandos pradėjo gana ramiai rengdamos užtikrintas atakas, kėlinys nebuvo rezultatyvus, o po jo vieno taško persvarą turėjo svečiai (14:15). Antrajame kėlinyje beveik visus kėlinio taškus pelnęs svečių ekipos žaidėjas K.Meiliūnas nesugebėjo išlaikyti savo komandai turėto pranašumo ir į priekį užleido šeimininkus (32:30) Trečiasis kėlinys buvo daug rezultatyvesnis, o pradėję taikliai mesti tritaškius metimus "Kauno kolegija" su kiekviena minute minimaliai didino savo pranašumą. (60:54) Ketvirtajame kėlinyje nesustabdomai žaidęs šeimininkų ekipos žaidėjas P.Parachomikas atvedė savo komandą į pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 80:67.

Pirmomis minutėmis komandos sunkiai įsivažiavo ir buvo gana sunku rinkti taškus, pirmieji sąskaitą baudos metimu atidarė svečiai. Nuo to momento visada vienu žingsniu priekyje jie išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas. "Kauno kolegija" šiose rungtynėse beveik neklydo, per pirmąjį kėlinį padaryta tik viena klaida, per rungtynes 4 klaidos, visgi turėjo bėdų su taiklumu, oponentai žymiai taikliau metė tritaškius. Per pirmąsias 10 minučių beveik niekas nepaaiškėjo, o intriga tik išaugo.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai 19:23, po kelių akimirkų "Kauno kolegija" surengė spurtą 8:0 ir persvėrė pranašumą į savo pusę. Šiame kėlinyje svečių lyderiui K.Meiliūnui trūko pagalbos, nors jis ir pelnė 10 taškų per kėlinį, jo komandos draugai pridėjo tik 5. Šiame kėlinyje nei vienos klaidos nepadariusi šeimininkų ekipa vis ilgiau išsilaikė pirmaujančiųjų vaidmenyje, tačiau atitolti saugiu atstumu nepavyko. Prieš antrąją rungtynių dalį rezultatas buvo 32:30.

Trečiojo kėlinio pradžią „DNC – Sport Fairy“ laimėjo rezultatu 4:9 ir persverdami rezultatą savo naudai pakėlė intrigą į aukščiausią tašką. Kuo toliau tuo dažniau pradėjęs taikliai atakuoti šeimininkų lyderis P.Parachomikas įsibėgėjus kėliniui tapo nesustabdomas, per kelias minutes jis pelnė 10 taškų, o iš viso šiame kėlinyje net 14. Pauliaus benefisas leido šeimininkams prieš lemiamą kėlinį džiaugtis 6 taškų pranašumu. (60:54)

Ketvirtojo kėlinio pradžioje minėtasis žaidėjas smeigė dar du tritaškius ir komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas. Nuo to momento laikas tirpo, o skirtumas nemažėjo, todėl intriga pradėjo nykti. Įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė 15 taškų riba ir abi komandos jau susitaikė su baigtimi, svečiai dar sužaidė geresnę atkarpą laimėdami rezultatu 0:5, tačiau tai žymiai nepakeitė rungtynių eigos ir nuaidėjus galutiniam rungtynių švilpukui rezultatu 80:67 pergalę šventė "Kauno kolegija".

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Gedminas sakė: Sužaidėme neblogas rungtynes, galėjome dar geriau, tačiau trūko keletos svarbių žaidėjų. Sužaidėme gana protingai ir pataikėme svarbių metimų.

„DNC – Sport Fairy“ treneris D.Budginas sakė: Tiesiog nesustabdėme jų vieno žaidėjo, taip pat norėčiau įvertinti teisėjų darbą, tačiau to šiandien nedarysiu.

Kauno kolegija: Paulius Parachomikas – 36 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Lugauskas – 16 tšk., Vytautas Peseckis – 9 tšk.

DNC – Sport Fairy: Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 15 tšk., Tadas Vasiliauskas – 12 tšk.

„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)„Fėjų“ mūšyje triumfavo geriau antrąją rungtynių pusę sužaidusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)Fantastiškas ir neįtikėtinas A.Gedmino rekordas leido pergalę pasiekti „DNC – Sport Fairy“ komandai (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 00:39 val.)Nedraugišku elgesiu ir emocijomis paženklintose rungtynėse „DNC ‒ Sport Fairy“ nutraukė nesėkmių seriją (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)