KSM `93 ‒ Bulvaras vs Lympo (80:76)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Į ketvirtfinalį keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“

2023 balandžio 25 d., Antradienis, 00:09 val., peržiūros: 362

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno technologijų mokymų centre vyko 2 lygos lemiamos aštuntfinalio varžybos tarp "KSM `93 ‒ Bulvaras" ir "Lympo". Rezultatas serijoje iki 2 pergalių buvo lygus – 1:1.

Rungtynės prasidėjo trimis "KSM `93 ‒ Bulvaras" tritaškiais, po kurių sekė greita "Lympo" minutės pertraukėle. Per 4 pirmas minutes 17 taškų pelnę "KSM `93 ‒ Bulvaras" vėliau sunkiai rinko taškus, tačiau pranašumą išsaugojo ir po pirmojo kėlinio buvo 23:16. "Lympo" antrajame kėlinyje greit išlygino rungtynių rezultatą su labai dideliu energijos užtaisu ir atrodė, kad jie perims inciatyvą šiose rungtynėse, tačiau "KSM `93 ‒ Bulvaras" žaidėjo R. Norkaus tritaškis paskutine antro kėlinio sekundę išlygino rezultatą po dviejų kėlinių – 40:40.

Antroje pusėje skirtumas tai padidėdavo, tai vėl sumažėdavo, abi komandos žaidė atkarpų žaidimą. Žaidėjai rodė labai daug emocijų ir abi komandos labai norėjo laimėti. Prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo 64:60 "Lympo" naudai. Komandos buvo vertos viena kitos. Visiškai taškas į tašką vykęs 4 kėlinys nuėjo iki paskutinės minutės ir tik tada sprendėsi šios serijos nugalėtojas. Šaltesnius nervus prie baudų metimo linijos parodė "KSM `93 ‒ Bulvaras" laimėjo rezultatu 80:76 (23:16, 17:24, 20:24, 20:12).

10 rezult. perd.

Pusfinalį pergale pradėjo „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:38 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)Dar viena pergalė į KSM'93 Bulvaras komandos sąskaitą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)