Compensa vs Košmaras (73:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 1155

Gruodžio 11 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Compensa" priemė svečius "Košmarą".

Rungtynes geriau pradėjo "Compensa". Sužaidus dvi minutes šeimininkai turėjo šešių taškų pranašumą (6:0). Trečią minutę pirmus taškus pelnė "Košmaras" (6:2). Sužaidus keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė "Košmaras" (9:2). Po jos du taškus pelnė svečiai, o vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Compensa" (14:4). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (19:11). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Košmaras", sumažinęs varžovų persvarą iki keturių taškų (21:17).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (23:19). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė trys taškai (29:26). Septintą minutę spurtą pradėjo "Compensa", kurio metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (36:26). Devintą minutę gerą atkarpą pradėjo "Košmaras", po kurios komandas skyrė tik trys taškai (36:33). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje "Compensa" savo pranašumą padidino dviem taškais (38:33).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų (44:33). Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Košmaras" (44:35). Sužaidus šešias minutes minutės pertraukėlės paprašė "Košmaras". Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (49:39). Per likusį laiką "Košmaras" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (51:43).

Ketvirto ketvirčio pradžioje du baudos metimus pataikė svečiai (51:45). Po jų "Košmaro" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojusi "Compensa" pelnė devynis taškus be atsako (60:45). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė "Košmaras" (60:48). Septintą minutę, po G. Šerpetauskio taiklaus tolimo metimo, komandas skyrė devyni taškai (63:54). Prasidėjus devintai minutei "Compensos" persvara padidėjo iki 13 taškų (69:56). Per likusį laiką "Compensa" išsaugojo 13 taškų pranašumą (73:60).

"Compensos" treneris Mindaugas Samuolis paklaustas, kaip komanda šiandien žaidė, atsakė: "Puikiai. Kaip penkiese tai labai gerai. Grįždavo į gynybą, paskui užpuldavo labai gerai. Aišku, puse kėlinio grįždavo puse ne, bet tai normalu, nes penkiese žaidė. Viskas normaliai buvo." Paklaustas, ar komandai netrūko nusiteikimo, treneris atsakė: "Buvo, tik kad varžovai nėra labai įspūdingi. Pernai žaidėme du kartus su jais, tai tampėmės tampėmės, bet kažkaip laimėjome." Paklaustas, koks pagrindinis pranašumas buvo šiandien, treneris atsakė: "Komandinis žaidimas. Nemažai gerų perdavimų metimam atlikom, žaidėme gan kovingai."

"Košmaro" komandos kapitonas Petras Kuzminskas: "Penkto žaidėjo šiandien trūko. Pas mus visada gaunasi, kad per vieną žmogų žaidžiame. Pagrinde nugara į krepšį, dar kartais kažkas įkerta į baudos aikštelę. Gaunasi, kad tiek pat klaidų padarėme tiek gynyboje tiek puolime. Visumoje trūko rimties." Paklaustas, ar netrūko noro šiandien, žaidėjas atsakė: "Pradžia labai kvailai gavosi. Vienas lęšius paliko, kitas šortų neturėjo, tai gavosi, kad į antrą ar trečią kėlinį tik išbėgom užsidegę. Balalaika tokia gavosi ir viskas."

Compensa: Mindaugas Sakalis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Ugnius Buda – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Merūnas Visockis – 14 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justas Medekšas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 19 tšk., Dainius Labašauskas – 11 tšk., Gediminas Šerpetauskis – 11 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)