Dumblas vs ICE (100:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:29 val., peržiūros: 1323

Sekmadienį, vasario 7 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Dumblo“ ir svečių „ICE“ ekipų. Iki šio susitikimo abi ekipos žengė praktiškai koja kojon, turėdamos po penkis pralaimėjimus, o pergalių grafoje „ICE“ turėjo vienuolika – viena daugiau ne jų šios dienos varžovai, tačiau „Dumblas“ buvo sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynės prasidėjo greita sparta ir rezultatyviomis abiejų ekipų atakomis. „Dumblo“ krepšininkai savo žaidimą grindė tolimais metimais, ir jiems tai puikiai sekėsi daryti jau nuo pat pirmųjų minučių. Pirmi penkiolika šeimininkų taškų buvo įmesti vien tritaškiais metimais. Visgi, „ICE“ nuo šeimininkų neatsiliko ir į penkis varžovų tritaškius taip pat atsakė penkiolika taškų ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus 15:15. Iki kėlinuko pabaigos vyko tokia pat lygi ir atkakli kova, tačiau kėlinuko pabaigoje įmestas A. Kurausko tritaškis metimas leido svečiams pirmauti 25:27.

Penkiese šiose rungtynėse susirinkę „ICE“ krepšininkai kiek įmanydami stengėsi nepaleisti varžovų į priekį ir įpusėjus kėlinukui vis dar laikė lygų rezultatą 35:35. Tačiau keturi iš eilės „Dumblo“ tritaškiai metimai kėlinuko pabaigoje leido į didžiąją pertrauką šeimininkams išeiti turint jau dviženklę persvarą 49:39.

Trečiąjį ketvirtį „Dumblas“ pradėjo spurtu 21:4 ir nutolo 70:43. Aiškiai matėsi, kad penkiems žaidusiems „ICE“ krepšininkams ėmė trūkti jėgų. Antra kėlinuko pusė nebuvo rezultatyvi, abi ekipos įmetė po penkis taškus ir kėlinuką baigė esant rezultatui 75:48.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. „Dumblo“ žaidėjai nemažino tempo, žaidė greitai ir rezultatyviai. O rungtynes paženklino rezultatyviausio rungtynių žaidėjo L. Steikūno tolimas metimas, leidęs šeimininkams pasiekti šimto taškų ribą ir jo atstovaujama komanda iškovojo labai svarbią turnyrine prasme pergalę, pranokdami „ICE“ krepšininkus rezultatu 100:70 ir taip atsirevanšuodami jiems už pralaimėjimą pirmajame rate.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneriu šiose rungtynėse buvęs S. Steikūnas pakomentavo vakarykštį komandos vyriausiojo trenerio V. Pilipaičio pasisakymą, kad šiandien jo komanda iškovos šimtaprocentinę pergalę: „reiškiasi jis tikras specialistas, kaip pasakė, taip ir įvyko“. O kalbėdamas apie įvykusias rungtynes taip pat pridūrė: „šiandien priešininkai mažai pataikė, tokia diena, matyt, buvo. Principe, vistiek, mums šita pergalė labai reikalinga buvo turnyrine prasme kylant į viršų ir džiugu, kad vyrai susikovė. Stengsimės ir toliau tokį patį lygį išlaikyti“.

„Nesustabdėte varžovų tritaškių metimų, tai pagrindinė komandos pralaimėjimo priežastis?“

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: „čia jau tikrai – pagrindinė. Ir didžiausia problema dar aišku, kad penkiese buvom. Jeigu dar pradžioj, kol patys pataikėm, apylygus rezultatas buvo, bet po to jėgų trūkumas, varžovai, aišku, laisvi turėjo progas mesti tritaškius, ta komanda tą daro, iš tikrųjų, gerai ir išnaudojo savo stipriąsias vietas, mūsų silpnąsias ir taip viskas susidėjo. Yra truputį liūdna šiuo metu komandoje situacija dėl traumų, ligų, ir norisi, kad paskutinėse grupės rungtynėse susirinktų kažkaip žaidėjai. Tikiuosi, viskas bus gerai.“

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Dumblas: Lukas Steikūnas – 26 tšk. (22 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rimantas Šiumeta – 19 tšk., Tomas Pukelevičius – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Deimantas Baltrušis – 16 tšk.

ICE: Airidas Kurauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Plytnikas – 16 tšk., Tomas Jonkus – 14 tšk.

Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:51 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Buritus“ antrą kartą įveikė „Ice“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)