Jaučakiai vs Gemavila (80:63)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“

2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 22:04 val., peržiūros: 460

Liepos 21 dieną 20:40 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 atkrintamųjų pora „Jaučakiai“ ir „Gemavila“. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:63 (12:16, 23:17, 24:12, 21:18).

Rungtynės prasidėjo gan pasyviai abejose aikštelės pusėse. Komandos atsargiai, neskubėdami rengė atakas, bet užbaigti jų sėkimingai nepavykdavo. Prabėgus beveik pusę kėlinio „Gemavila“ suvertė 5 taškus be atsako (7:2) ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės „Jaučakiai“ susitvarkė spragas, greit išlygino rezultatą ir iki kėlinio galo komandos pešėsi taškas į tašką. Kėlinuko pabaigoje porą metimų be atsako sumetę „Gemavila“ laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 12:16. Antrojo kėlinio pradžioje komandos dar žaidė taškas į tašką, tačiau tik „Jaučakiams“ pradėjus naudoti spaudimą, svečiai subyrėjo ir šeimininkai nesunkiai atsiplėšė nuo varžovų 8 taškų skirtumu 32:24. Visgi „Gemavila“ nenuleido rankų, išbandė laimę tritaškiais metimais, kurie sukrito ir antro kėlinio pabaigoje skirtumas ištirpo iki 2 taškų 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Jaučakiai“ po truputį didino persvarą, kol pasiekė dviženklį pranašumą 48:38, tačiau „Gemavila“ vėl keliomis atakomis ištirpdė skirtumą iki 3 taškų 48:45. Bet neilgai trukus šeimininkai užkūrė savo puolimo mašinas ir kėlinį užbaigė rezultatu 59:45. Paskutiniajame ketvirtyje „Gemavilai“ jau trūko jėgų priešintis. Dar bandė griebtis už rungtynių mesdami tolimus metimus, bet ir tie jau skrido pro šalį ir rezultatu 80:63 į kitą etapą žengė „Jaučakiai“.

Ričardas Versockas

„Artstone“ nesunkiai įveikė „Gemavilą“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 22:14 val.)„Jaučakiai“ pergale pradėjo Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 turnyrą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 19:54 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)Alytaus „Vendetta“ po sunkios kovos palaužė „Gemavila“ komandą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)