Green Death vs Šilainiai (55:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 27 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su „Green Death“

2014 gegužės 27 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 1221

2014 gegužės 27 dieną, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , reguliariosiose rungtynėse (1 etapo), A pogrupyje susitiko "Šilainiai" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai). Nuo pat pirmo ketvirčio į priekį šovę šeimininkai persvarą ir pergalę išlaikė iki pat varžybų pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu – 83:55.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių taškais, į kuriuos atkarpa 9:2 atsakė "Šilainiai" ir jie jau priekyje – 9:4. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 14:9. Atkarpą 8:3 laimėjo šeimininkai ir skirtumas pasiekė dešimties taškų ribą – 22:12. Du taškus pelnė Michailas Konovalenko, o kėlinį septyniais taškais užbaigė "Šilainiai" ir po pirmo kėlinio – 29:14.

Antrą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 9:2 ir skirtumas greit išaugo iki 22 taškų – 38:16. Vienuolika taškų be atsako surinko "Green Death" ir sužino deficitą per pusę – 38:27. Kėlinį šeimininkai pabaigė penkiais, o svečiai trimis taškais ir po dviejų kėlinių – 43:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus tris minutes – 49:37. Septynis taškus pelnė "Green Death" ir skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 49:44. Devynis taškus pelnė "Šilainiai", o dviem atsakė Michailas Konovalenko ir rezultatas – 58:46. Kėlinį dar penkiais taškais užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių rezultatas – 63:46.

Ketvirtasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečiams, kurie sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų – 67:53. Tuomet aštuonis taškus be atsako surinko šeimininkai ir skirtumas vėl išaugo iki solidaus – 75:53. Du taškus pelnė Linas Stašinskas, o rungtynės baigėsi dar aštuoniais "Šilainių" taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 83:55.

Green Death: Linas Stašinskas – 19 tšk., Tomas Žvirblis – 14 tšk., Andrius Grabauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Šilainiai: Giedrius Purauskas – 25 tšk., Henrikas Paulauskas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Liepa – 15 tšk., Tomas Žvaliauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Vitoldas Kapočius – 10 tšk.

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą. (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:12 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)