Birštono SC „Olimpas“ vs Alta transportas (103:106)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

Užtenka mažumos pergalei pasiekti ‒ Alta trasportas pergalė po pratęsimo

2023 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 214

Vasario 23 dieną, Ketvirtadienį, Birštono sporto centro krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Birštono SC "Olimpas" ir Alta trasportas.

Pirmasis kėlinys palankesnis buvo Alta transportas komandai. Pelnę daugiau tritaškių pirmąjį kėlinį jie užbaigė būdami priekyje rezultatu 19:23.

Antrojo kėlinio metu žaidėjo Nr. 15 G.Būda taiklių metimų, komanda vis labiau tolo nuo Birštono SC "Olimpas" komandos, pasiekę dviženklę persvarą. Komandos ėjo ilsėtis rezultatu 38:50

Pailsėjusi Birštono SC "Olimpas" komanda spurtu ėmėsi perimti rungtynes į savo rankas ir taškų skirtumą sumažino iki vienženklio skaičiaus. Visgi, vos penkiese susirinkę žaisti Alta transportas atsilaikė. Lemiamojo kėlinio metu svečiams pavyko išlaikyti stabilią persvarą. Nors didžioji intriga tapo dvi paskutinės minutės. Žaidimas baigėsi lygiosiomis 97:97

Pratęsimo metu šansas laimėti buvo vienodas. Visgi Alta trasportas penketukui užteko jėgų kovoti iki paskutinės akimirkos. Rezultatu 103:106 (19:23, 19:27, 26:26, 33:21, 6:9) svečiai šventė pergalę.

23 atk. kam.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:03 val.)