HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC vs KAUNO GRŪDAI (59:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Sėkminga antroji susitikimo dalis lėmė "Kauno Grūdų" pergalę

2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 2864

Šį trečiadienio vakarą (02.27), J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, ginklus surėmė vieni iš "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių Didžiosios taurės "G" pogrupio lyderių – šeimininkų statusą turėjusi "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros-PLŽMMC" ekipa bei svečiai "Kauno Grūdai". Tai buvo antroji šių komandų dvikova, o pirmojoje "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" iškovojo pergalę rezultatu 85:71. Šiame susitikime "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" taipogi valdė situaciją pirmoje dalyje, tačiau antrojoje "Kauno Grūdai" perėmė iniciatyvą ir šventė svarbią pergalę rezultatu 63:59. Tai buvo 12-oji jų pergalė per 15 žaistų mačų ir ji leidžia pakilti į 3-ąją pogrupio vietą. Tuo tarpu, "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" su 13 pergalių ir 4 pralaimėjimais vis dar išlieka lentelės viršuje.

Jau pačioje susitikimo pradžioje komandos apsikeitė keliais tolimais metimais, po kurių atrodė, jog nusimato rezultatyvios rungtynės. Visgi, po to žaidimas sulėtėjo, o ir taiklumas ženkliai suprastėjo. Iš pradžių priekyje 3 taškais (3:6) buvo „Kauno Grūdai“, tačiau po to jų puolimas strigo varžovų gynybos gniaužtuose. „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC“ netruko tuo pasinaudoti ir, vedina Tado Vasiliausko taiklių metimų, persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį jie užbaigė 7 taškais be atsako ir po pirmųjų 10 minučių jau turėjo 8 taškų pranašumą – 16:8. Beje, per šį ketvirtį „Kauno Grūdai“ iš žaidimo pataikė tik 2 metimus (abu tritaškiai) iš 16.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Kauno Grūdams“ pagaliau pavyko pataikyti dvitaškį ir po 4 iš eilės taškų sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (16:12). Bet jų puolimas vėliau vėl stabtelėjo ir „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC“ po truputį pradėjo tolti. 4 taškus iš eilės pelnęs Martynas Kudakas padidino šeimininkų persvarą iki 9 taškų (24:15). Per likusį laiką šis skirtumas dar padidėjo ir komandos patraukė ilsėtis „Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai-PLŽMMC“ pirmaujant jau 13 taškų – 32:19.

Po pertraukos „Kauno Grūdai“, matyt, padarė išvadas ir iš karto laimėjo atkarpą 6:0 (4 taškus pelnė Naglis Dundikas). „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC“ į tai atsakė 4 taškais, tačiau po to kelias minutes negalėjo pelnyti taškų. Svečiai išnaudojo suteiktą progą ir nenumaldomai artėjo prie varžovų. Po spurto 9:0 ir Vaidoto Stankevičiaus tritaškio skirtumas tapo minimalus (38:37). Beje, per šią atkarpą techninę pražangą užsidirbo Saulius Klimkevičius, kuri virto 5 Pauliaus Gasiūno taškais per vieną ataką. Per likusį laiką žaidimas išsilygino ir prieš lemiamą atkarpą šeimininkai turėjo tą pačią minimalią persvarą – 42:41.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno Grūdai“ po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą, tačiau „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC“ atsakė 6 taškais iš eilės (4 surinko Marius Markevičius) ir susigrąžino persvarą (48:43). Vis dėlto, tuomet po tritaškį smeigė Andrius Praninskas ir Vaidotas Stankevičius ir pirmaujanti komanda vėl pasikeitė (48:49). Šiame ketvirtyje neišlaikė jau „Kauno Grūdų“ žaidėjo Ryčio Vainikevičiaus nervai ir jis taip pat buvo apdovanotas technine pražanga. Jos dėka šeimininkai susigrąžino 2 taškų pranašumą (53:51). „Kauno Grūdams“ vėl sėkmė šypsojosi ties tritaškio linija (pataikė Andrius Praninskas), o dar vėliau svečių pranašumas likus kiek daugiau nei minutei išaugo iki 4 taškų (53:57). „Hidraulines Sistemas & Kompiuterą-PLŽMMC“ gelbėti bandė Tadas Vasiliauskas pataikęs dvitaškį su pražanga, tačiau tuo pačiu atsakė ir Vaidotas Stankevičius, grąžinęs buvusią situaciją. Per likusį laiką šeimininkams palenkti įvykių sau naudinga linkme nepavyko, o Paulius Gasiūnas taikliai metė baudas ir užtvirtino „Kauno Grūdų“ pergalę rezultatu 59:63.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Ramūnas Michalkevičius teigė: „Manau, kad šiandien mūsų komanda labiau negu varžovai norėjo nugalėti, dėl to ir laimėjom. Šiaip komandos yra vienodo pajėgumo ir kuri labiau nori laimėti, ta ir pasiekia pergalę. Pirmojoje rungtynių dalyje buvo leidžiamas kiek kietesnis žaidimas ir mums nesisekė, tačiau antroje dalyje buvo dažnesni švilpukai“.

Naudingiausiai „Kauno Grūdų“ gretose rungtyniavo Paulius Gasiūnas, kurio sąskaitoje 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 6 išprovokuotos pražangos. Neblogai jam talkino Vaidotas Stankevičius, pelnęs 19 taškų ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, bei dvigubą dublį atlikęs Rytis Vainikevičius (10 taškų ir 19 atkovotų kamuolių).

Tarp pralaimėjusiųjų pasižymėjo Tadas Vasiliauskas, kuris įmetė 23 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, Martynas Kudakas (18 taškų, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos pražangos) ir 16 taškų pridėjęs Marius Markevičius.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Grantas2013 vasario 28 d., 08:46 val.

Vaidotas Stankevičius jėga!!!

"Įmonių" lygos trileryje - "Kauno grūdų" pergalė (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Baubilas" antrą kartą įveikė "Kauno grūdus" ir pateko į ketvirtfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Omega" turėjo pripažinti "Kauno grūdų" pranašumą (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno grūdai" įveikė "Krasta Auto Kauną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Baubilas" atsirevanšavo "Kauno Grūdams" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:18 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)T. Barščio vedami "Kauno grūdai" pasiekė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Kauno grūdai" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Kauno grūdai" nutraukė "Celsio" pergalių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)